×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Sword and Shield - Další podrobnosti k DLC The Isle of Armor

Pokémon Sword and Shield - Další podrobnosti k DLC The Isle of ArmorNintendo zveřejnilo další podrobnosti chystaného DLC The Isle of Armor.

Během Nintendo Direct Mini nám bylo představeno několik dalších informací týkajících se chystaného DLC jménem The Isle of Armor. Pokud vám uniklo, že hry Pokémon Sword a Pokémon Shield budou mít DLC, přečtěte si také náš předchozí článek. Nyní se už ale pojďme podívat, co jsme se dozvěděli.

Video

Novinky

DLC vám kromě věcí níže odemkne také nové oblečení a úpravy vaší hráčské karty.

Gigantamax formy startovních Pokémonů

Váš startovní Pokémon během vaší cesty po ostrově The Isle of Armor získá možnost provést Gigantamax. Při něm získá speciální G-Max útok. U Rillabooma je to G-Max Drum Solo, u Cinderace je to G-Max Fireball a u Inteleona je to G-Max Hydrosnipe. Všechny tři tyto útoky ignorují soupeřovy Ability.

Kubfu

img

Až přijdete do dojo na tomto novém ostrově, dostanete od zdejšího mistra legendárního Pokémona Kubfu. Ten se stane vašim novým partnerem a za svůj trénink dostanete možnost vydat se do jedné z věží jménem Towers of Two Fists. Vybrat si můžete pouze jednu a v závislosti na tom, kterou si vyberete, bude mít Kobfu po vyvinutí na Urshifu buď Single Strike Style, nebo Rapid Strike Style. Pokud si vyberete vodní věž, bude mít Rapid Strike Style. Pokud si vyberete temnou věž, bude mít Single Strike Style.

img
img

Bonus za brzký nákup

img

Kromě již oznámených outfitů za předobjednávku můžete získat ještě další bonus. Pokud si Expansion Pass koupíte před 31. srpnem, dostanete Leonovu čepici a punčocháče.


Vydáno: 26.3.2020 21:04 | 
Přečteno: 831x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.