×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Sword and Shield - Gigantamax Pokémoni a bonus

Pokémon Sword and Shield - Gigantamax Pokémoni a bonus

Oznámeni další Gigantamax Pokémoni a bonus nejen pro majitele her Let's Go!

Game Freak přichází s další dávkou novinek z her Pokémon Sword a Pokémon Shield. Tentokrát se zaměřil na představování Gigantamax forem Pokémonů z předchozích generací.

Už dříve jsme se dozvěděli, že na získání Pokémonů schopných Gigantamaxu se budeme muset zúčastnit Max Raid soubojů, na které je potřeba Nintendo Membership. Ale nyní bylo oznámeno, že hráči, kteří vlastní hru Pokémon Let's Go Pikachu, získají Pikachu, který bude schopen Gigantamaxu a vlastníci Let's Go Eevee získají Eevee, která bude také schopná Gigantamaxu. Navíc ti z vás, kteří si hru koupí do 15. ledna 2020, budou mít možnost získat Gigantamax Meowtha. Ani jeden z takto získaných Pokémonů se nebude vyvíjet.

Ale teď už se pojďme kouknout, jak budou nové oznámené Gigantamax formy vypadat.

Gigantamax Pikachu

img

Pikachu v Gigantamax formě dokáže vyrobit tolik energie, že by mohl konkurovat elektrárnám, a všechnu tuto energii uchovává ve svém ocasu. Jeho speciálním útokem bude G-Max Volt Crash, který paralizuje všechny soupeře.

Gigantamax Eevee

img

Eevee v Gigantamax formě má hustší a hebčí srst kolem krku. Když se jí soupeř dotkne, okouzlí ho to a přestane chtít bojovat. Její speciální útok je G-Max Cuddle, který soupeře omámí.

Gigantamax Charizard

img

Charizardův plamem v Gigantamax formě tak moc zesílil, že vychází ze věech částí těla a na zádech tvoří křídla, která jsou teplejší než magma. Jeho speciálním útokem je G-Max Wildfire. Všichni neohnivý Pokémoni budou ještě další čtyři tahy dostávát poškození.

Gigantamax Butterfree

img

Křídla Butterfree se v Gigantamax formě mnohonásobně zvětší a září. Jejím speciálním útokem je G-Max Befuddle, který způsobí oponentům paralízu, otravu nebo je uspí.

Gigantamax Meowth

img

Meowth je v Gigantamax formě velice vysoký, a když vidí lesknoucí se mrakodrap ze skla, nemůže odolat a rozdrápe ho. Jeho speciálním útokem je G-Max Gold Rush. Po použití všichni Pokémoni budou zmatení a vy získáte na své konto peněžní bonus.


Vydáno: 16.10.2019 20:16 | 
Přečteno: 1477x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Ricmont
Takže přes Gigantamax Meowth budu muset schovávat zrcátka