×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Sword and Shield - Gigantamax Snorlax v Max Raid Battles

Pokémon Sword and Shield - Gigantamax Snorlax v Max Raid BattlesNa omezenou dobu bude možné v Max Raid Battles získat Gigantamax Snorlaxe!

Nintendo oznámilo první Max Raid Battles event. Od středy 4. prosince 2019 do neděle 5. ledna 2020 bude mít možnost získat Gigantamax Snorlaxe. Má to ale malý háček. Max Raid Battles jsou multiplayer herní mód, takže potřebujete být připojení k internetu. Původně se mluvilo o tom, že tento mód bude dostupný pouze pro hráče, kteří mají Nintendo Subscription, ale nyní jsem tuto informaci nebyl schopen nikde dohledat, takže předpokládám, že není potřeba.

img

Přestože jsou Max Raid Battles multiplayerový mód, máte na výběr jestli chcete hrát s hráči z internetu, nebo sami a tým doplnit NPC hráči. Vstoupit do Max Raid Battle můžete pomocí "majáků" ve Wild Area.

Gigantamax Snorlax

img

Při Gigantamaxu Snorlaxovi na břiše ze sbytků semínek zaseklých v kožichu vyroste park. Údajně se jedná o jednoho z nejsilnějších Dynamax Pokémonů v Galaru. Při přeměně se všechny jeho útoky normálního typu změní na G-Max Replenish útok, který nejen dává poškození nepřátelům, ale také obnoví všechny Berry, které on a jeho spojenci během souboje snědli.


Vydáno: 27.11.2019 21:07 | 
Přečteno: 1120x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.