×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Sword and Shield - Novinky z DLC Crown Tundra - datum vydání, Dynamax Adventures a další!

Pokémon Sword and Shield - Novinky z DLC Crown Tundra - datum vydání, Dynamax Adventures a další!

The Pokémon Company odhalilo několik dalších informací ohledně chystaného druhého DLC!

Vydání druhého DLC ke hrám Pokémon Sword a Shield se blíží. Nyní už víme, že se Crown Tundra zpřístupní hráčům, kteří si koupili Expansion Pass v pátek 23. října. To ale není jediná věc, kterou jsme se z posledního videa od The Pokémon Company dozvěděli.

Video

Dynamax Adventures

img

Dynamax Adventures je nový herní mód specifický pro oblast Crown Tundra, ve kterém se spolu s dalšími třemi hráči vydáte hledat Pokémon Den v podzemní.

Režim je zvláštní tím, že v něm nepoužíváte své chycené Pokémony, ale půjčené Pokémony. Na začátku hry si můžete vybrat jednoho ze tří Pokémonů a s tímto Pokémonem následně budete bojovat proti Dynamax Pokémonům. Když některého z Dynamax Pokémonů porazíte, může si jeden z trenérů vyměnit svého vypůjčeného Pokémona za toho právě chyceného.

img

Jakmile postoupíte dále do jeskyň, můžete potkat i některého z legendárních Pokémonů.

Pro ty, kteří si hodně věří a chtějí se dostat hlouběji jeskyněmi je tady Endless Dynamax Adventure, ve kterém pokračujete dokud neprohrajete.

Legendární Pokémoni se vracejí!

img

Během svého putování po Crown Tundra a při hraní Dynamax Adventure budete mít možnost narazit na každého legendárního Pokémona, který se objevil v hlavní sérii her. Po vydání tohoto DLC tak bude možné chytit 56 legendárních Pokémonů! Nutno ale dodat, že někteří se budou objevovat jen ve verzi Sword a někteří zase jen ve verzi Shield.

Galarian Star Tournament

img

Až se vrátíte z Crown Tundra zpět do Wyndonu bude tam na vás čekat další herní mód nazvaný Galarian Star Tournament. V něm se spojíte s jedním z trenérů, které jste za svou cestu potkali a budete bojovat proti ostatním v párových zápasech.

Ability Patch

Ability Patch je nový předmět, který má umožní změnit Ability vašeho Pokémona na Hidden Ability jeho druhu (pokud jí ten druh Pokémona má). Díky kombinaci Ability Patch a Max Soup tak můžete například dát vašemu startovnímu Pokémonovi jeho Hidden Ability a umožnit Gigantamax. Předmět ale údajně nebude lehké získat.

Galar Slowking

img

Slowking je další z Pokémonů, kteří se spolu s příchodem DLC dočkají Galar formy. Galar Slowking je jedového a psychického typu a jeho speciálním útokem je Eerie Spell. Jde o útok psychického typu, který způsobí poškození a navíc způsobí, že soupeřův Pokémon přijde o 3 možnosti využít poslední použitý útok. To může být obzvláště v případě, že soupeř využil útok například jen s 5 použitími kritické.

img

Ability, kterou bude Galar Slowking mít, je Curious Medicine. Jde o novou Ability, která se projevuje tak, že když Galar Slowking vstoupí do bitvy, obnoví statistiky svého spojence.


Vydáno: 29.9.2020 19:21 | 
Přečteno: 1175x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.