×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Sword & Shield - Kempování, úprava postavy a další Pokémoni

Pokémon Sword & Shield - Kempování, úprava postavy a další Pokémoni

Při Nintendo Direct byli oznámeny další novinky z Pokémon Sword & Shield!

Ve čvtek 5. září proběhl o půlnoci Nintendo Direct, který se zaměřil na hry, které mají v letošním roce vyjít. A mezi nimi byli také hry Pokémon Sword & Shield. Co nám tedy Nintendo ukázalo?


Noví Pokémoni a formy

Cramorant

img
Polykací Pokémon
Typ: flying/water
Ability: Gulp Missile
Cramorant je vodní Pokémon, který se snaží spolknout naprosto všechno bez ohledu na to, jestli je to jídlo, nebo ne. Při útocích Surf a Dive mu díky Ability Gulp Missile zůstane v zobáku ryba. Když na něj v tu chvíli soupeř zaútočí, vyplivne ji na něj.

Polteageist

img
Pokémon z černého čaje
Typ: ghost
Ability: Weak Armor
Polteageistovo tělo tvoří černý čaj. Trenérovi, kterému důveřuje, dovojí trochu ochutnat, ale pokud ho vypije moc, udělá se mu špatně. Často se schovává v hotelích, kde dokáže ze zbytků čaje vytvářet další svého druhu. Je kvůli tomu považován za škůdce.

Alcremie

img

Už dříve nám byl odhalen šlehačkový Pokémon Alcremie. Nyní se dozvídáme, že jeho šlehačka bude mít různé příchutě. Ta, kterou jsme viděli jako první, bude zřejmě jahodová, ale jakou příchuť bude mít Alcremie se čtyřlískem mi opravdu není jasné.

Úprava vaší postavy

img

Už v ukázce jednoho z měst v regionu Galar jsme se dozvěděli, že se zde dá zajít do butiků. V každém městě navíc budou prodávat jiné oblečení. Kromě oblečení si budete moct změnit také účes, barvu vlasů a barvu očí.

League Card

img

Každý trenér má svou League Card, která obsahuje informace o trenérovi. V podstatě vizitka. Svou League Card budete moct všelijak upravovat, dokud nebude přesně taková, jakou jí chcete mít. League Card si můžete vyměňovat s ostatními trenéry a budou zabrazeny při Link Battle. Všechny karty, které získáte se budou ukazovat ve vašem albu.

Surprise Trade

V Y-Commu budete mít možnost Surprise Trade. Funguje to tak, že vyberete Pokémona, kterého si chcete vyměnit, a hra vám vybere jiného trenéra, který chce také provést Surprise Trade. Ale pozor! Nevíte, jakého Pokémona dostanete! Funkce vyžaduje Nintendo Switch Online Membership.

Kempování

img

Během své cesty se můžete rozhodnout dát si pauzu a utábořit se. Ve svém kempu si můžete hrát s Pokémony, které máte ve své párty. Navíc pokud ve Wild Area uvidíte kemp jiného hráče, můžete ho navštívit (při lokální hře nepotřebujete Membership).

img

V kempu si můžete uvařit kari s rýží. Vyberete ingredience, rozdmýcháte plamen, zamícháte, vložíte do toho srdce a máte uvařeno. Podle zvolených ingrediencí můžete uvařit více než 100 druhů, které se vám zapisují do Curry Dexu.


Vydáno: 5.9.2019 16:39 | 
Přečteno: 1171x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.