×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Karty

Pokémon TCG - Sword & Shield - Evolving Skies se zaměří nejen na vývoje Eevee

Pokémon TCG - Sword & Shield - Evolving Skies se zaměří nejen na vývoje Eevee

Je tu oznámení nové expanze Sword & Shield - Evolving Skies!

Titulní obrázek článku

Ještě nevyšla ani expanze Sword & Shield - Chilling Reign a už je tu oznámení dalšího přírůstku do série Pokémon Trading Card Game. Tím je nová expanze Sword & Shield - Evolving Skies a myslím, že už podle názvu asi každého napadne, že jednu z hlavních rolí bude hrát Eevee a její vývoje. Expanze vychází 27. srpna 2021, ale Build & Battle Box bude k dispozici už o dva týdny dříve.

V této expanzi nás čekají všechny vývoje Eevee a to navíc také jako V a VMAX karty. I zde budou Single Strike a Rapid Strike karty a už teď víme, že Flareon VMAX a Umbreon VMAX budou Single Strike a Vaporeon VMAX a Sylveon VMAX budou Rapid Strike.

img img img img

Expanze se nezaměří jen na Eevee, ale také na dračí Pokémony jako jsou Rayquaza VMAX a Duraludon VMAX, kteří se v sérii Sword & Shield objeví vůbec poprvé. Nebudou chybět ani Dragonite V a Noivern V. Dračí energie ve hře nejsou a tak budou útoky těchto dračích Pokémonů potřebovat několik různých druhů energie.

V Japonsku už jsou některé z karet známé a podle toho, pokud se nic nezmění, bude Duraludon VMAX Single Strike a jeho útok G-Max Pulverization bude vyžadovat bojovou a dvě ocelové energie a ubírat 220 HP. Oproti tomu Rayquaza VMAX bude Rapid Strike, bude mít útok Max Burst vyžadující ohnivou a elektrickou energii s naprvní pohled jen malým 20 HP poškozením. Při použití útoku ale můžete zahodit libovolné množství ohnivé nebo elektrické energie a za každou z nich dá tento útok o 80 HP poškození víc.

img img

V expanzi bude více než 200 karet a z toho:

  • 18 Pokémon V a 33 full-art Pokémon V karet
  • 15 Pokémon VMAX karet
  • 24 Trainer karet
  • 5 full-art Supporter karet
  • nová karta Special Energy

Rovnou bylo také oznámeno, že už 14. srpna 2021 vyjde Build & Battle Box, který bude obsahovat 23 karet z aktuální i předchozích expanzí, 4 Sword & Shield - Evolving Skies booster balíčky každý obsahující 10 karet, jednu ze čtyř promo karet s alternativním designem a soupis několika tipů pro stavbu herního balíčku.

img

Vydáno: 12.6.2021 11:56 | 
Přečteno: 1756x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se TCG:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.