×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Pokémon: The Arceus Chronicles uvidíme i u nás!

Pokémon: The Arceus Chronicles uvidíme i u nás!Nové dobrodružství zažijeme na Netflixu i my!

Titulní obrázek článku

S Ashem, Goh a Dawn se vydáme do regionu Hisui i my v Česku!

Český název, datum a synopse

img

Netflix uvede tento speciál v česku pod názvem Pokémon: Arceus - Kroniky. Dobrou zprávou je, že na rozdíl od 24. série se zde dočkáme premiéry ve stejný den jako zbytek světa a to 23. září 2022. To znamená, že se dočkáme za necelý měsíc. Co nám o novém dobrodružství říká synopse?

Mytický Pokémon Arceus nedá Ashovi, Gohovi a Dawn spát. Když se téhle legendě pak všichni snaží přijít na kloub, odhalí přitom plán Galakťáků, který ohrožuje celý svět.

Minisérie či film

img

Poprvé byl tento speciál uveden jako čtyřdílná série na Amazon Prime Video v Japonsku. Během Pokémon Worlds bylo uvedeno, že se speciál podívá v anglickém (u nás v českém) znění i na Netflix. Počítalo se, že Netflix uvede speciál stejně jako Amazon Prime Video a to po čtyřech částech. Ovšem karta na Netflixu uvádí Pokémon: Arceus - Kroniky jako film. To by však nemělo nic zásadního měnit. Kompletní příběh z regionu Hisui bychom měli dostat 23. září 2022 tak jako tak.

Speciál dřív než nová série

img

Pokémon: Arceus - Kroniky vychází částečně z 24. série. Ta u nás má sice již český název, ovšem nemáme zde datum premiéry. I když máme radost z toho, že dostaneme novou dávku Pokémonů, tak bychom byli raději, kdybychom jí dostali ve správném pořadí. Ale kdo ví, třeba nás ještě Netflix překvapí.

Těšíte se na Pokémon: Arceus - Kroniky? Nebo jste doufali spíš ve 24. sérii?


Vydáno: 27.8.2022 23:51 | 
Přečteno: 957x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 24. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Leak odpovědět
avatar
Podle mě je to naschvál na 23. září má to něco symbolizovat. Každopádně podle mě vyjde 23.září Pokemon Master Journeys, to datum se mi zdá nějaké povědomé.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Každý den i několikrát za den sledujeme jak kartu seriálu tak i newsroom Netflixu. Po datum nejsou ani stopy. Na víc se jedná o celosvětovou premiéru. Tedy speciál bude uveden i v regionech kde 24. série je.