×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon UNITE - Decidueye přichází do hry!

Pokémon UNITE - Decidueye přichází do hry!V Pokémon UNITE nově můžete hrát za Decidueye!

Titulní obrázek článku

Rowlet, Dartrix a Decidueye jsou nově k dispozici v Pokémon UNITE. Jejich UNITE License si můžete zakoupit za 10 000 Aeos Coin nebo 575 Aeos Gem.

Decidueye patří do třídy Attacker a na soupeře útočí na dálku pomocí luku tvořeného jeho křídlem. Jeho statistiky jsou naprosto shodné se Sylveonem. Jeho schopností je Long Reach, díky kterému dává vyšší poškození Pokémonům, kteří jsou od něj dál.

Rowlet

Rowlet

Hru začínáme s Rowletem, který má k dispozici útoky Leafage a Astonish. Jako první útok je lepší zvolit Leafage, protože po použití nejen způsobuje poškození, ale také zvyšuje rychlost základního útoku a umožní vám tak rychleji nasbírat zkušenosti. Astonish kromě poškození ještě snižuje rychlost soupeře, což v začátku není příliš potřeba.

Vydat se je nejlepší do středové nebo dolní části stadionu a získávat zkušenosti porážením divokých Pokémonů. Odemknutí dalších útoků je až o hodně později, takže je potřeba co nejrychleji získávat levely.

Dartrix

Dartrix

Rowlet se na Dartrixe vyvine na levelu 5, ale možnost získat nové útoky ještě nedostanete. Taktika tedy zůstává stejná, snažte se postupovat na další levely.

Decidueye

Decidueye

Na levelu 7 se Dartrix vyvine na Decidueye a v ten moment to začíná být opravdu zajímavé.

Útok na levelu 7

Hned po vývoji máte možnost vybrat si, jestli nahradíte Leafage útokem Razor Leaf nebo Spirit Shackle.

Razor Leaf sám o sobě nic nedělá, ale zrychlí váš základní útok a umožní vám útočit s ním na několik cílů najednou.

Spirit Shackle je úplně jiný než Razor Leaf. Místo zlepšení základního útoku vám umožní zasadit soupeři ránu, ale má to svou cenu. Aby měl útok vyšší dosah a poškození, je potřeba ho před použitím nějakou dobu nabíjet. Během nabíjení nemůžete používat jiné útoky a pohybujete se pomaleji. Díky tomu není zrovna lehké tento útok používat. Není ale potřeba ho nabíjet úplně, ale jen do značky, která se zobrazuje u ukazatele nabíjení.

Útok na levelu 8

Na levelu 8 dostaneme možnost nahradit i Astonish. Na výběr dostaneme Leaf StormShadow Sneak.

Leaf Storm vytvoři poryv z listů, který způsobí poškození a sniží rychlost soupeře v určitém směru, ale asi jen v poloviční vzdálenosti, než na kterou je Decidueye normálně schopen útočit. Pokud je soupeř přímo u vás, můžete ho použitím tohoto útoku také odfouknout.

Shadow Sneak vám umožní na krátkou chvíli pohybovat se velice rychle a následně se chytí jednoho ze soupeřů v dosahu a sníží jeho rychlost a obranu.

UNITE útok

Jako speciální UNITE útok získává Decidueye na levelu 9 útok zvaný Nock Nock. Ten ve vybraném směru spustí smršť střel, která způsobí velké množství poškození. Na závěr navíc vypustí ještě větší množství střel najednou. Čím méně má soupeř HP, tím větší poškození tento útok způsobuje. Směr střelby je možné v průběhu útoku měnit.

Holowear

Decidueye Holowear

Decidueye dostává rovnou také svůj první Holowear s hvězdnou kápí, který stojí 400 Aeos Gem.


Vydáno: 20.11.2021 17:54 | 
Přečteno: 600x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon UNITE:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Skautik4
Můžu se přihlásit do Pokémon UNITE z jednoho do druhého mobilu?
icon odpověděl(a)
koca2000
Pokud jste přihlášený přes Nintendo nebo Pokémon Trainer Club účet, tak se data synchronizují, takže můžete hrát na více zařízeních (samozřejmě ne v jednu chvíli).