×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon UNITE - Jak proběhne vánoční event 2021?

Pokémon UNITE - Jak proběhne vánoční event 2021?

Vánoce se blíží! Co nás čeká v Pokémon UNITE?

Titulní obrázek článku

Stejně jako většina her se i do Pokémon UNITE chystá vánoční event, který nám od středy 15. prosince 2021 do neděle 16. ledna 2022 přinese dárky za přihlášení, Illumination a Photo Challenge, novou mapu a také dva nové Pokémony!

Remoat Island v zimním

img

Už od 9. prosince 2021 do 16. ledna 2022 se hraje na speciální zimní variantě Remoat Island. Mapa zledovatěla a došlo k výměně Pokémonů:

  • Panpour místo Aipoma
  • Bouffalant místo Taurose
  • Stantler místo Ludicolo
  • Cubchoo místo Combee
  • Beartic místo Vespiquen
  • Articuno místo Zapdose

Noví Pokémoni

img

První z nových Pokémonů, kteří přichází do hry je Tsareena, kterou můžeme od 9. prosince 2021 do 31. prosince 2021 získat zdarma za přihlášení. Jde o Pokémona typu All-Rounder, který útočí na blízko svými mocnými kopy. Více si o Tsareeně řekneme v samostatném článku.

img

V pondělí 20. prosince 2021 do hry dorazí také druhý nový Pokémon, kterým nebude nikdo jiný než Dragonite. Zatím o něm toho moc nevíme, ale pravděpodobně si ho budeme muset koupit v herním obchodě. Až se o Dragonitovi v Pokémon UNITE dozvíme více, také si ho rozebereme v samostatném článku.

Illumination Challenge

Během Illumination Challenge bude od středy 15. prosince 2021 do neděle 16. ledna 2022 naším úkolem získávat plněním misí světýlka, kterými rozsvítíme náš vánoční stromeček. Čím více světílek na stromečku rozsvítíme, tím více odměn získáme. Mezi odměnami je rámeček a pozadí pro kartu trenéra, Alola Ninetales Unite License na jeden den, předměty pro avatara a další věci. Za denní mise budeme moct každý den získat až 100 světýlek. Ostatní mise nám dají každá až 750 světýlek. Kolik jich bude potřeba na jednotlivé odměny, zatím nevíme.

Photo Challenge

Na rozdíl od Illumination Challenge bude Photo Challenge probíhat pouze od pátku 24. prosince 2021 do čtvrtka 6. ledna 2022. Během tohoto eventu budeme v standardních, rychlých a hodnocených zápasech a v Snowball Battle v Shinvre City sbírat sněhové vločky. Tyto vločky nám potom budou postupně odkrývat obrázek. Za odkrývání obrázku budeme dostávat odměny.

Koulovačka v Shivre City

img

Od středy 15. prosince 2021 do neděle 16. ledna 2022 bude kromě Illumination Challenge k dispozici také speciální herní mód v Shivre City. Ve chvíli, kdy vašeho Pokémona porazí, změníte se na sněhuláka, kterým zůstanete, dokud neuběhne interval pro obnovení. Jako sněhulák se nemůžete hýbat, ale můžete skákat, měnit pózy a vaši spoluhráči uvidí, co ve vaší oblasti dělá soupeř.

img

Na mapě budeme moct nalézt Delibirda, který po sobě po poražení zanechá dárek, který vám umožní jednou použít nějaký náhodný předmět. Místo Avaluuga bude ve středové oblasti Articuno.

Odměny za přihlášení

Od pátku 24. prosince 2021 do soboty 1. ledna 2022 budeme každý den dostávat jako bonus za přihlášení věci jako Aeos Ticket nebo vylepšovače předmětů. Kromě toho budeme ale také dostávat speciální dárky, ve kterých si budeme moct naši odměnu vybrat. Z oznámení není jasné, jestli budeme dostávat každý den jeden nebo od každého typu pouze jeden. Jejich obsah se bude různé dny lišit:

  • 25. 12. 2021 až 28. 12. 2021 výběr mezi Aeos Coiny, Holowear Tickety, Aeos Tickety a vylepšovači předmětů
  • 29. 12. 2021 až 31. 12. 2021 výběr Unite License na 7 dní pro 1 z 6 Pokémonů
  • 1. 1. 2022 výběr 1 ze 4 exkluzivních předmětů pro avatara

Možnost vyzkoušet si všechny Pokémony

Po novém roce od soboty 1. ledna 2022 do pondělí 3. ledna 2022 budeme moct ve všech typech soubojů kromě hodnocených zdarma používat všechny Pokémony ve hře bez ohledu na to, jesli je máme koupené nebo ne.

Nové Holowear a předměty pro avatara

Spolu se začátkem eventu by ve středu 15. prosince 2021 do hry měly přijít vánoční Holowear se Santovou čepicí pro Pikachu, Mamoswine, Gardevoir, Garchompa, Dragonite a Blastoise. Crustle dostane Holowear vypadající jako vánoční pudding a Cramorant, Mr. Mime a Snorlax budou v kuchařském.

img img img img img img img img img img

V případě Pikachu, Crustle a Cramoranta už nyní víme, že budou mít speciální animace mimo jiné při skórování.

img

Také náš avatar dostane do herního obchodu nové předměty ve vánočním stylu.

img

Vydáno: 12.12.2021 22:48 | 
Přečteno: 2189x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon UNITE:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.