×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon UNITE - Jak získat Zeraora Unite Licence na mobilu?

Pokémon UNITE - Jak získat Zeraora Unite Licence na mobilu?Víme, jak můžete získat Zeraoru i bez konzole!

Titulní obrázek článku

Hráči, kteří mají Nintendo Switch měli možnost v Pokémon UNITE získat Zeraoru do svého týmu za přihlášení do 31. srpna 2021, ale na mobilní telefony hra vyšla až 22. září 2021. Pokud začínáte hrát až teď nebo jste museli čekat až hra vyjde na Android a iOS, pořád máte možnost Zeraoru získat. Jen to už nebude tak snadné.

img

Od 22. září 2021 bude k dispozici všem hráčům event nazvaný Zeraora Mission, ve kterém za 32 vyhraných zápasů získáte Zeraora Unite License. To vám umožní brát si Zeraoru do hry jako svého Pokémona. Hráči, kteří už Zeraoru mají, místo něj dostanou 8 000 Aeos Coin. Event zatím není nijak časově omezený.

img

Pokud jste nesledovali vydání Pokémon UNITE na mobilní telefony, připomeneme, že za splnění všech milníků během předběžné registrace můžete získat 2 000 Aeos Ticket, Pikachu Unite License a Festival Style Pikachu Holowear (obleček pro Pikachu). Stačí se přihlásit do mobilní varinty hry do neděle 31. října 16:59. Pokud už Pikachu máte, dostanete místo něj 6 000 Aeos Coin.


Vydáno: 25.9.2021 23:21 | 
Přečteno: 1905x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon UNITE:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , _ odpovědět
Machy152
Děkuji za odpověď 1
Ještě bych se chtěl zeptat, jestli se nějací Pokémoni dají získat nějak jinak než za Aeos Gems?
icon odpověděl(a)
koca2000
Všichni Pokémoni, kteří jsou v herním obchodě za Aeos Gems, se dají koupit i za Aeos Coins. Někteří se navíc dají získat také z úkolů nebo jako bonus za získání levelu, ale těch je relativně málo.
icon , ??? odpovědět
Machy152
Rád bych se zeptal jestli se dají Aeos Gems získat jinak něž že si je koupíte?
icon odpověděl(a)
koca2000
Bohužel, Aeos Gems se dají pouze koupit. Na druhou stranu většina předmětů se dá koupit také za Aeos Tickets nebo Aeos Coins.
icon , - odpovědět
patrik1177
Hraje tu někdo Pokémon Unite? Včera jsem si to ze zvědavosti zkusil nainstalovat a docela mě to chytlo, i když by chtělo hodně věcí vylepšit.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Zkoušel jsem. Ale několikrát mě to vyhodilo. Buď kvůli tomu že nejsem připojení nebo že nefungují servery.
icon odpověděl(a)
koca2000
Já si čas od času zahraju, ale mám na mobilu problém s tím, že mě to nejspíš kvůli špatnému spojení se servery načítá pozdě do zápasu. Až tohle vyladí, budu hrát určitě víc.