×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon UNITE - Přestavení Pokémonů typu Speedster!

Pokémon UNITE - Přestavení Pokémonů typu Speedster!Pojďme se podívat na Pokémony typu Speedster a jak s nimi hrát!

Titulní obrázek článku

Pokémon UNITE narozdíl od většiny her nerozděluje Pokémony do typů podle elementů (ohnivé, vodní, apod.), ale podle jejich herní role. Těchto typů je v Pokémon UNITE 5 a jsou to Attacker, Speedster, All-Rounder, Defender a Supporter. Každý z nich má ve hře svou roli a hraje se s ním určitým způsobem.

V tomto článku se zaměříme na Pokémony typu Speedster. Jde o Zeraora, Talonflame, Absol a Gengar. Tito Pokémoni mají typicky vyšší mobilitu a silný útok za cenu nízké výdrže.

Zeraora

img

Útok: 7
Výdrž: 3
Pohyblivost: 8
Skórování: 6
Podpora: 1
Obtížnost: Expert
Styl boje: na blízko

Zeraora je možné získat jako součást eventu za přihlášení od 31. srpna 2021 a později bude znovu dostupný v rámci eventu.

Strategie

Nejlepší je vydat se s ním do středové části, protože je tam větší klid na lov divokých Pokémonů a velké množství míst, kterými může Zeraora nepozorovaně procházet. Jakmile dosáhne 5. level, může útočit na osamocené protivníky a výrazně tak zpomalit jejich postup.

Do začátku je lepší vybrat si útok Slash, protože vám umožní rychleji porazit divoké Pokémony ve středové části. Rychlost, kterou by poskytl útok Agility není na začátku proti divokým Pokémonů potřeba. Až na středu dosáhnete alespoň levelu 5, vydejte se k cestám, schovávejte se v keřích a za zdmi a útočte ze zálohy.

Talonflame

img

Útok: 5
Výdrž: 3
Pohyblivost: 10
Skórování: 7
Podpora: 1
Obtížnost: Začátečník
Styl boje: na blízko

Talonflame je jedním ze startovních Pokémonů. Pokud si ho nevyberete, je možné ho koupit za 6 000 Aeos Coin nebo 345 Aeos Gem.

Strategie

Abyste mohli zasáhnout do boje, potřebujete se rychle dostat alespoň na level 5, ale ještě lépe na level 7. Na to je nejlepší středová části, kde navíc můžete získat bonus za poražení Buffalanta a Ludicolo.

Na levelu 7 vás čeká důležitá volba, která záleží hlavně na tom, jestli chcete hrát na jistotu a zvolit útok Fly, nebo riskovat a zvolit Brave Bird. Fly je skvělý obraný útok, protože hned po jeho použití na vás nikdo nemůže útočit. Brave Bird vám zranitelnost nezaručí, ale jde o silný útok a hlavně je schopný zrušit odpočet obnovení vašeho druhého útoku, takže je vhodný na komba. Při souboji nezapomeňte, že útoky se dají použít také k rychlému ústupu.

Absol

img

Útok: 7
Výdrž: 4
Pohyblivost: 8
Skórování: 5
Podpora: 1
Obtížnost: Expert
Styl boje: na blízko

Absola je možné koupit za 10 000 Aeos Coin nebo 575 Aeos Gem.

Strategie

Také s Absolem je dobré začít ve středová části, abyste získali rychlé zkušenosti do začátku a bonusy. U něj je to důležité hlavně proto, abyste měli výhodu vyššího levelu až zaútočíte ze zálohy. Po získání bonusu je dobré se přesunou na spodní cestu a dosbírat si level 7 na Audinu a Vespiquen.

Volba mezi Sucker Punch a Psycho Cut záleží hlavně na volbě vašeho prvního speciálního útoky. Sucker Punch dobře funguje v kombinaci s Night Slash, který vám umožní se rychle dostat k soupeři, zasadit mu ránu a opět pomocí Night Slash uniknout. Oproti tomu Psycho Cut je lepší v kombinaci s Pursuit, protože oba útoky zvyšují sílu vašeho příštího základního útoku. Při snaze dostihnout soupeře tak můžete z větší vzdálenosti použít Psycho Cut, přiblížit se pomocí Pursuit a zasadit silnou ránu pomocí základního útoku. Svůj Unite Move si schovejte do závěrečné fáze, protože jím můžete hodně ubraz Zapdosovi a zároveň vymazat všechny soupeře v jeho okolí.

Gengar

img

Útok: 7
Výdrž: 4
Pohyblivost: 8
Skórování: 6
Podpora: 1
Obtížnost: Expert
Styl boje: na blízko

Gengara je možné koupit za 10 000 Aeos Coin nebo 575 Aeos Gem.

Strategie

Gastly a Haunter nejsou moc silní, takže vaším cílem je získat ve středové části co nejrychleji level 9 a vyvinout se na Gengara. Jako Gastly je lepší se hráčům spíše vyhýbat nebo útočit ve skupině. Rozhodně není dobré přitáhnout si silnějšího soupeře pomocí Lick.

Pokud váš tým potřebuje někoho, kdo bude podporovat ostatní, můžete zvolit kombinaci útoků Shadow Ball a Dream Eater, které oba fungují na dálku a navíc soupeře zpomalí a následně i uspí. Oproti tomu na udílení poškození jsou tu Sludge Bomb a Hex. Sludge Bomb soupeře otráví a sníží dobu čekání na další použití Hex. A Hex dává větší poškození otráveným Pokémonům.


Vydáno: 1.8.2021 8:07 | 
Přečteno: 1258x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon UNITE:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.