×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Filmy

Pokémoni z 8. generace v Mewtwo Strikes Back Evolution?

Pokémoni z 8. generace v Mewtwo Strikes Back Evolution?Objeví se v Mewtwo Strikes Back Evolution Pokémoni z Galar regionu?

V rebootu Pokémon I Choose You jsme mohli vidět, že když se dělá remake nemusí být všechno stejné jako v originálu. Mewtwo Strikes Back Evolution zatím podle trailerů vypadá jako poměrně přesný remake (připravujeme video se srovnáním), ale i tak se jedna scéna z 2. traileru dost podstatně liší.

Všimli jste si v traileru scény, kde Bulbasaur na louce utíká před plamenem?Tato scéna zcela jednoznačně pochází ze začátku filmu, kdy je Ash vyzván trenérem na souboj a jako prvního nasadí právě Bulbasaura.Rozdíl je ale v tom, že v původním filmu bojuje proti Bulbasaurovi Donphan, který je sice od 4. generace schopen ohnivého útoku, ale pouze Fire Fang. Ten by ale nevytvořil takovýto plamen.Útok, který jsme mohli vidět v traileru vypadá spíše jako plamenomet. Je tedy zřejmé, že došlo k výměně Pokémonů, místo Donphana uvidíme někoho jiného, a když už dochází ke změně, proč ne rovnou někoho z 8. generace.


Myslíte si, že se už v Mewtwo Strikes Back Evolution objeví Pokémon z 8. generace, i když hry Pokémon Sword a Shield vyjdou až za více než čtvrt roku po premiéře filmu?

Vydáno: 18.4.2019 12:56 | 
Přečteno: 1415x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Mewtwo Strikes Back Evolution:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Ricmont
Je pravda že vždy ve filmu přestavili nějakého Pokémona z nadcházející generace ale to už byla venku i hra. Tentokrát se podle mě jedna o 100% remake. A to že je tam plamen neznamená že nejde o zemní útok. Přece jen kolikrát jsme viděli že vodní útok způsobil explozi.