×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky

Pokémoní zprávy končí a nahrazují je nové a lepší zprávičky!

Pokémoní zprávy končí a nahrazují je nové a lepší zprávičky!

Pokémoní zprávy uvolňují místo přehlednějším a rychlejším zprávičkám!

Titulní obrázek článku

Minulý rok se na nadcházející týden poprvé zaměřily Pokémoní zprávy a přinesly souhrn novinek, které se během něj udály ve všech koutech světa Pokémonů, tedy i těch, kterým se jinak na našem webu zase tolik nevěnujeme. Od té doby nám toto shrnutí přinášely Pokémoní zprávy každý týden, ale to nyní končí. Pikachu a Riolu, kteří Pokémoní zprávy uváděli, už si hledají novou práci.

Sbohem Pokémoní zprávy

Pokémoní zprávy byly inspirované televizními zprávami a vznikly na myšlence toho, že chceme být opravdu webem pro všechny fanoušky Pokémonů, ale jednoduše nemáme dost sil na to, abychom o každé novince napsali článek. Pokémoní zprávy byly řešením tohoto problému, protože nám umožňovaly psát krátkou formou o všech novinkách a nejen těch velkých a zajímavých. Bohužel jejich formát nebyl příliš přehledný a vzhledem k tomu, že vycházely jen jednou týdně, řada informací už nebyla aktuální (koho zajímá, že proběhl event, když už neprobíhá). Proto jsme se rozhodli vydávání Pokémoních zpráv ukončit a přijít s něčím lepším.

Přicházejí zprávičky

Z popela Pokémoních zpráv se zrodily zprávičky. Jde o novou stránku, kterou najdete v levém panelu hned pod nadpisem novinky. Stejně jako Pokémoní zprávy obsahují informace ze všech částí světa Pokémonů v krátké a rychlé formě. Zásadní rozdíl je ale v tom, že jsou informace rozdělené do jednotlivých dní a to, k čemu se novinka vztahuje, je označeno barevným popisným štítkem. Ano, zprávičky budou aktualizované každý den a budou vám tak přinášet opravdu aktuální informace.

img

Je nám jasné, že málo koho zajímají opravdu všechny části světa Pokémonů. Z tohoto důvodu mají zprávičky filtrování, které vám umožní si některé hry nebo části světa Pokémonů jednoduše skrýt. Stejně jako v případě aktuálních eventů v Pokémon GO si navíc stránka vaše nastavení pamatuje.

Jak se vám nové zprávičky líbí?


Vydáno: 27.2.2023 11:25 | 
Přečteno: 818x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémoní zprávy:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.