×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémoní manga přichází do ČR a v češtině!

Pokémoní manga přichází do ČR a v češtině!

Už letos se v českých obchodech objeví první generace Pokémon mangy.

České nakladatelství CREW oznámilo, že chystá vydání Pokémon Adventures: Red and Blue v češtině. První svazek by se dle předpokladů mohl na pultech knihkupectví objevit už letos v červnu. Pokémonní manga je vydávána v Japonsku už od počátku Pokémonů a zaměřuje se na hlavní hrdiny herní série. Není proto žádným překvapením, že Pokémon Adventures: Red and Blue pocházející z první generace se zaměří právě na Reda a jeho rivala Blue.

Název Pokémon Adventures provádí Pokémonní mangu všemi generacemi. Ke hrám Red, Green a Blue patří první tři svazky této série. V češtině bylo zatím oznámeno vydání prvního z nich, který má 14 kapitol. Kromě Reda a Blue zde uvidíme i další známé tváře, jako jsou profesor Oak, Brock nebo Misty. Nebudou chybět ani Rakeťáci!

Synopse od nakladatelství CREW: Red nechce jen trénovat své Pokémony. Má vyšší cíle. Chce se stát jejich přítelem. Což o to, s Bulbasaurem a Poliwhirlem má snadnou práci, ty si člověk získá jako nic... jenže Pikachu je nezávislý "osamělý vlk". Toho není tak snadné přetáhnout na svou stranu. Red mu musí dokázat, že to myslí vážně, a být připraven přitom schytat pár ran. Elektrických!


Vydáno: 6.2.2020 11:48 | 
Přečteno: 2081x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Red a Blue:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
AshKetchum
ano čítal som to, 14 kapitol celku ma to zaujalo