×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Představení postav a dalších funkcí New Pokémon Snap

Představení postav a dalších funkcí New Pokémon Snap

New Pokémon Snap ukázal nový trailer a prozradil pár nových informací!

80%

Kromě oznámení remake verzí Diamond a Pearl či Pokémon Legends: Arceus jsme dostali i pár nových informací ke hře New Pokémon Snap. Hra je totiž skoro za rohem.

Nový herní trailer

Konečně jsme se dočkali pořádného herního traileru, který nám ukazuje, jak hra bude na Switchi vypadat. Kromě toho jsme se dočkali přestavení nových postav, se kterými budeme spolupracovat a nejspíše i soupeřit v tom kdo udělá lepší fotku.

Photodex a hodnocení fotek

img

Fotky, které během cesty uděláte si můžete nechat ohodnotit profesorem Mirrorem. Ten vaší fotce může dát jednu až čtyři hvězdy. Hodnotí se vzácnost pózy Pokémona, jak velkou část fotky zabírá, jak moc je směrem k vám a další faktory. Z nejlepších fotek si pak můžete vytvořit vlastní album zvané Photodex, ve kterém svá díla můžete uschovat.

Úprava a sdílení fotek

img

Úprava fotek

img

Své fotky budete moct upravovat v režimu Re-snap a přizpůsobovat jejich aspekty jako je jas, zoom či rozostření. V režimu úprav pak bude možné přidat rámečky či samolepky, které mohou více znázornit váš osobitý styl.

Sdílení fotek

img

Pokud jste členové Nintendo Switch Online, můžete svoje fotky sdílet mezi další uživatele této služby. V celosvětové databázi se budete moct podělit o své snímky a podívat se, jaké fotky vytvořili ostatní hráči. Pokud se vám bude nějaká fotka líbit, můžete jí udělit Sweet medaile. Fotka, která bude mít nejvíc těchto medailí se dostane na vrchol žebříčku.

img

Jev Illumina

img

Už dříve nám byl představen pro ostrov Lental typický jev zvaný Illumina, který způsobuje, že Pokémoni světélkují. Nyní se dozvídáme, že tento jev budeme schopní vyvolat pomocí Illumina Orb, které vynalezl profesor Mirror.

Postavy

img

Hlavní charakter

img

Ve hře budeme hrát za začínajícího fotografa, který má za úkol prozkoumat region Lental. Na začátku si budeme moct upravit vzhled své postavy, aby vám seděl co nejvíc.

img

Rival Phil

img

Co by to bylo za Pokémoní hru, kdybychom v ní neměli rivala, se kterým budeme soupeřit. V New Pokémon Snap se náš rival jmenuje Phil, který stejně jako vy přicestoval na ostrov Lental, aby se přidal do profesorova výzkumného týmu.

Profesor Mirror a asistentka Rita

img

Profesor Mirror pracuje v Laboratoři ekologie a přírodních věd (LENS) a zabývá se průzkumem prostředí a Pokémonů v regionu Lental. Jako správný profesor má Mirror také svou asistentku. Jmenuje se Rita a zasvětí vás do záhad ostrova Lental a profesorova výzkumu.

New Pokémon Snap vychází pro Nintendo Switch 30. dubna 2021 a předobjednávky jsou v plném proudu. Chystáte se vypravit s fotoaparátem do regionu Lental i vy?


Vydáno: 26.2.2021 23:54 | 
Přečteno: 827x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se New Pokémon Snap:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.