×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky

Překlad minisérie Pokémon Generations dokončen!

Překlad minisérie Pokémon Generations dokončen!Titulky k misérii Pokémon Generations jsou hotové, kde je najdete a co připravujeme dál?

Jelikož jsem měl v posledních 2 týdnech nějaký ten volný čas, rozhodl jsem se přeložit 18-dílnou minisérii Pokémon Generations z roku 2016. Překlad mi šel docela rychle z důvodu krátké stopáže, 1 díl jsem v průměru překládal se vším všudy kolem 30 minut. Titulky zatím nejsou dostupné na našem webu, zatím jsou nahrány přímo v profilu této minisérie na webech AKIHABARA a SERIALZONE.

A co se chystám překládat teď? No jelikož jsem tak trochu "bývalý" překladatel a korektor Pokémonů na volné noze s omezeným časem na překlad z důvodu studia na vysoké škole, k překladu hlavních sérií Pokémonů se už NIKDY nevrátím. To ovšem neplatí pro speciály, resp. filmy. Aktuálně plánuji překlad speciálu k 16. filmu s názvem Mewtwo - Prologue to the Awakening. Překlad ale bude trvat delší dobu, jelikož jak už jsem řekl, teď na to nebudu mít nějak moc času, plánované ukončení překladu tohto speciálu je prozatím 30.11.2018.

 


Vydáno: 11.11.2018 10:07 | 
Přečteno: 836x | 
Autor: patrik1177
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.