×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky

Přepracování článků - Poké Bally

Přepracování článků - Poké Bally

Slíbil jsem vám přepracování článků a jako první jsem se vrhnul na Poké Bally. Vzhledem k tomu, že se starý článek nedal číst a kamarádovi se nelíbilo, jak nové články stojí a nikdo je nečte, nahodil jsem je a nové budou dále přibývat.

Zdravím všechny pokemaniaky a fanoušky,

dlouho to vypadalo, že se na webu spí, protože články přidával pouze kolega v podobě svého příběhu. Možná jsem si musel drobátko odpočinout, ale jsem zpět a opět pracuji na slíbených článcích. Ujišťuji vás, že nějaká otrava tématem nehrozí.

Prohlížel jsem si staré články a menu potřebuje předělat. Nejen, že chybí novinky, ale i staré články jsou otřesné, to už jsem říkal, takže první přepracování můžete sledovat a to je čerstvě nahozená část Poké Ballů.
Ujišťuji vás, že to nejsou všechny články a další informace budou přibývat a to nejen další 3 generace Poké Ballů z Hoennu, Sinnohu a Unovy a speciálního článku o dalších speciálních ballech. Za správnost informací ručím. Informace jsou z webů Serebii a Bulbapedie a i když jsem hledal i na jiných českých webech, našel jsem spíš chyby.
Chápu, že mohou vzniknout nějaké otázky a nejasnosti ohledně počítání vzorců chytání či nějakých míst a jak v nich jistý Poké Ball získat. Nehráli jsme s kamarádem všechny hry, takže se nechci pouštět do vymyšlených teorií a překlady jsou složité, ale budu se snažit vám přiblížit co nejvíc informací.

Doufám, že se vám nová verze Poké Ballů bude líbit a děkuji za vaší trpělivost a věrnost.

S pozdravem,

Petriqua (Saruwkaz) a Ryuuhei


Vydáno: 12.3.2014 21:20 | 
Přečteno: 2676x | 
Autor: Saruwkaz

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.