×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Příchází 9. generace ve hrách Pokémon Scarlet a Pokémon Violet!

Příchází 9. generace ve hrách Pokémon Scarlet a Pokémon Violet!

Oznámení 9. generace a jejích startovních Pokémonů je tady!

Titulní obrázek článku

Jak jsme předpokládali, Pokémon Direct při příležitosti oslavy 26. let od vydání her Pokémon Red a Green v Japonsku přinesl první informace a trailer k 9. generaci Pokémonů!

Pokémon Scarlet a Pokémon Violet

Již devátou generaci Pokémonů otevřou hry Pokémon Scarlet a Pokémon Violet, které vyjdou na Nintendo Switch koncem roku 2022.

img

Jméno nového regionu zatím neznáme, ale čekají nás zde rozsáhlé louky, poušť, velké vodní plochy i městské oblasti. Oproti předchozím hrám by mělo jít o hry s plně otevřeným světem.

img

Na rozdíl od Pokémon Legends: Arceus by zde tedy opravdu neměly být žádné hranice (kromě hranic samotného regionu). Z toho, co jsme zatím viděli se zdá, že region bude inspirovaný Španělskem.

img

Po vydání bude možné přenášet do her Pokémony z Pokémon HOME, ale pouze ty, které se ve hře vyskytují. Jinými slovy, podobně jako v případě Pokémon Sword & Shield hry nebudou mít National Dex.

Trailer

Startovní Pokémoni

Z oznámení jsme se sice o regionu nedozvěděli příliš, ale už známe jeho startovní Pokémony. Jde o Pokémony Sprigatito, Fuecoco a Quaxly.

Sprigatito

img

Travním startovním Pokémonem bude kočičí Pokémon Sprigatito. Je to náladový Pokémon, který má moc rád, když je středem pozornosti. Jeho schopnost bude Overgrow.

Fuecoco

img

Startovní Pokémon ohnivého typu bude Fuecoco, krokodýlí Pokémon. Jde o pohodového Pokémona, který si dělá věci svým tempem. Jeho schopnost bude Blaze.

Quaxly

img

Quaxly bude vodním startovním Pokémonem. Jde o malého, ale vážného kachního Pokémona.

Hlavní postavy

Také v těchto hrách si budeme moct vybrat, jestli budeme hrát za hlavní mužskou nebo ženskou postavu. Naše oblečení se bude lišit podle toho, jestli budeme hrát hru Pokémon Scarlet nebo Pokémon Violet.

img img

Vydáno: 27.2.2022 16:27 | 
Přečteno: 2323x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Scarlet and Violet:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Aj tak najkrajší pokémoni štartovní sú v 1. gen. Úprimne čím viac generácií je tým horší majú dizajn(sem tam sa nájde výnimka medzi generáciou ale aj tak). A ďakujem že informujete celkovo o pokémon svete :)
icon , - odpovědět
Ricmont
Galar Generace utekla tak rychle přijde mi to jako včera kdy byly představení Pokémoni 8. Generace