×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Připravte si foťáky - New Pokémon Snap se blíží!

Připravte si foťáky - New Pokémon Snap se blíží!Pojďme si (za)chytit Pokémona do našeho alba!

img

Značka Pokémon Snap se vrací z odpočinku. Zatím poslední a jediný díl byl vydán v roce 1999 na Nintendo 64. Původní hra se nám vrátila ještě v letech 2007 a 2016 díky konzolím Wii a Wii U. Na nový díl jsme však museli čekat do dnes. Takže fanoušci této herní značky se pod 22 letech dočkali nového přírůstku.

Co je Pokémon Snap?

img

Pokémon Snap je hra založená na fotografování Pokémonů. Na rozdíl od klasické série zde Pokémony nechytáte do Pokéballů, ale snažíte se je zachytit pomocí svého objektivu. Čím více bude vaše fotografie výjimečná, například vzácný Pokémon či Pokémon zachycen v netradiční póze, tím více bodů za svoji fotku získáte.

Příběh New Pokémon Snap

img

V kůži mladého fotografa budete vysláni profesorem Mirrorem do nového regionu Lental, který je tvořen souostrovím. Vaším úkolem bude dokumentovat život místních Pokémonů a zjistit co nejvíce o jevu Illumia. Během své cesty navštívíte různé biomy od pouště přes džungle až po rozkvetlé planiny. Abyste mohli prozkoumat co nejvíc z regionu Lental můžete využít dopravního prostředku NEO-ONE či dokonce použít vábničky, abyste získali pozornost Pokémonů pro ještě lepší snímky.

Co je to Illumia?

img

Region Lental je zvláštní jedním netradičním jevem. V určitých oblastech tohoto regionu rostliny, a především Pokémoni, září. Vaším úkolem bude zjistit, co tento jev způsobuje.

Grafika stránka hry

img

Že Pokémon Snap za těch 22 let ušel pořádný kus cesty netřeba dodávat a hra vypadá aspoň z traileru velice pěkně. Musím hlavně pochválit krajinu, která vypadá opravdu nádherně. Což je ovšem trochu na škodu, protože někteří Pokémoni z této krajiny vyčnívají, a to někdy až tak moc, že jsem měl pocit, že do hry nepatří a dodal je tam někdo cizí. Ovšem není to nic, co bych mohl hře nějak vyčítat. Hra vypadá totiž i přesto skvěle a grafikou mi připomíná sérii Let's Go. Pokud navíc Nintendo vydá spekulovanou 4K verzi konzole Switch, mohla by na ní hra vypadat opravdu úchvatně.

Datum a cena

img

Hra bude dostání 30. dubna 2021 na konzoli Nintendo Switch a jelikož se dá hrát i v ručním režimu, tak by neměl být problém si jí zahrát i na verzi Switch Lite. Stojí 1 499 Kč a už nyní je možné si ji předobjednat na Nintendo eShop.

Trailer na New Pokémon Snap

Zaujal Vás New Pokémon Snap? Nebo radějí dáváte přednost klasickým Pokémon hrám?


Vydáno: 14.1.2021 18:05 | 
Přečteno: 902x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se New Pokémon Snap:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.