×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Filmy

Rozbor druhého traileru k Pokémon: Coco

Rozbor druhého traileru k Pokémon: CocoPojďme se podívat na trailer k filmu trochu blíže!

Druhý trailer na Pokémoní film s podtitulem Coco je na světě. Pojďme se na něj trochu detailně podívat.

Inspirace

img

Hlavní děj tentokrát nepochází čistě od tvůrců, ale spíše se jedná o upravený příběh o Tarzanovi tak, aby zapadal do Pokémoního světa. Podle trailerů to vypadá, že se film své inspirace bude držet z velké časti a pokud znáte příběh o Tarzanovi, tak už v traileru vám přijdou některé scény podobné jako vejce vejci. Jen místo reálných zvířat zde budou Pokémoni.

Rodina

img

Hybnou silou příběhu bude rodina. Hlavně důraz na to, že slovo rodina má víc než jeden význam a že to vždy nemusí znamenat to, co si pod tímto slovem přestavujeme. I když se příběh bude točit kolem rodiny Coco, ať už Pokémoní, čí lidské, tak se film alespoň z části zaměří i na Ashe a jeho matku.

Ash a jeho matka

img

V traileru vidíme rozhovoru Ashe s jeho mámou. Ta není moc šťastná z toho, kam se její syn chystá vydat. Podle mě by ale Ashova máma mohla mít ve filmu o něco větší roli, než se momentálně zdá. Což je od tvůrců promyšlený tah, protože ve třetím filmu původní filmové linie má právě Ashova matka důležitou roli. No a tento film je třetí v nové filmové linii.

Shiny Celebi

img

V záběru na les, kde se bude odehrávat velká část příběhu, nás uvítá Celebi. Ovšem jedná se o jeho Shiny variantu. Je zde tak možné, že nás čekají hrátky s časem. Celebi se objevil v Ashově životě již několikrát a vždy ho poslal do minulosti, aby tam narazil na někoho důležitého v jeho životě. Ve filmu Pokémon 4Ever měl Ash možnost setkat se s mladým profesorem Oakem a v sérii Ultra Legend ho Celebi poslal za profesorem Kukui. Zde je možné, že Celebi pošle Ashe a Coco do doby, kdy se Coco ztratil jeho lidské rodině a najde ho Pokémon Zarude.

Pokémon GO

img

Proč zde zmiňuji Pokémon Go? Je totiž možné, že film využije k propagaci právě tuto hru. To by znamenalo, že během uvedení filmu do kin by hráči mohli mít možnost ve hře získat, jak Zarude, tak i Shiny Celebiho.

Záhada s regionem

img

Pořád ale nevíme, v jaké regionu se příběh odehrává. Jelikož Pokémoni se již nedrží svých původních regionů, tak je těžké podle nich uhádnout, o jaký region se jedná. Můj typ je však, že se jedná o region Hoenn. Celebi sice patří k legendárním pokémonům regionu Johto, ale jak nám ukázal film I Choose You, tak ani legendární Pokémoni se nedrží svých původních regionů.

Všimli jste si něčeho, co zde nebylo zmíněno? Napiště nám to do komentáře.


Vydáno: 9.8.2020 22:24 | 
Přečteno: 1109x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon the Movie: Coco:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.