×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Série s číslem 25 ponese název Pokémon Ultimate Journeys!

Série s číslem 25 ponese název Pokémon Ultimate Journeys!Byl odhalen anglický název a trailer 25. série Pokémonů!

Titulní obrázek článku

U nás na Netflixu ještě není ani 24. série a dokonce ani nevíme, jestli bude ještě letos, ale v USA, Kanadě a dalších státech už se oznamuje vysílání 25. série. Ta ponese název Pokémon Ultimate Journeys a bude dál sledovat dobrodružství Ashe a Goh na jejich cestě za dobrodružstvím.

V Kanadě začnou Pokémon Ultimate Journeys vycházet 28. května 2022 v rámci vysílání televize TELETOON. V USA pak někdy později během letošního roku. Kdy se dostane 25. série k nám nejsme vůbec schopni odhadnout, ale jedno je jisté, letos to nebude. Zatímco si tedy v Kanadě budou užívat Pokémon Ultimate Journeys, my budeme doufat, že se stejně jako loni 1. července objeví na Netflixu 24. série. Potvrzeného ale nic takového není a i český Netflix tvrdí, že k tomu zatím nemá žádné informace. To samozřejmě neznamená, že se i tak na Netflixu Pokémon Master Journeys nemohou letos objevit.

Zbytek článku obsahuje spoilery.

Co se v sérii bude dít?

Oficiální anotace (překlad): V této sérii vrcholí Světová korunovační série! Ash, Pikachu a jejich Pokémoní přátelé se připravují na soutěž velmi intenzivním tréninkem. Goh je zase uprostřed série výzev, které mu umožní stát se členem projektu Mew. Chloe a Eevee ale také nezahálejí a zjišťují, na jaké všechny varianty se Eevee může vyvinout. Dokáže se rozhodnout, kterou cestu se svým milovaným Pokémoního partnerem zvolí. Připravte se na nekončící akci, známé tváře z předchozích dobrodružství a spoustu Pokémoních objevů!

Trailer


Vydáno: 20.5.2022 21:13 | 
Přečteno: 3167x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se 25. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Ahaa, tak to pak jo, to jsem špatně přečetl. :D děkuju jak vidím odpovídáš tu všem, jsi best :)
icon , - odpovědět
avatar
Jsem hodně zklamaný, čekám už nějaký ty měsíce na to jak vyjde pokemon master journeys jak jste již zmiňovali v jednom článku v komentářích že to vyjde v červenci, tak se těším a teď se dozvím že až příští rok, takže to vidím tak že se budu koukat hold v angličtině protože mi nic jiné nezbývá když to ani s tituikama nikde nenajdu.. :D
icon odpověděl(a)
koca2000
Ten červencový odhad jsme stále nezavhli. V článku zmiňujeme, že 25. série (Ultimate Journeys) u nás letos určitě nebude, ale 24. série (Master Journeys) by to doufáme pořád stihnout mohla.