×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[Spekulace] Amazon Prime vs. Netflix: Kde bude český domov Pokémonů?

[Spekulace] Amazon Prime vs. Netflix: Kde bude český domov Pokémonů?Amazon Prime se oficiálně chystá do Česka přinese k nám i svoje Pokémoní série?

Netflix: Sun and Moon vs. Amazon Prime: XY a XYZ a zbytek?

Když se řekne seriál Pokémon v Česku, tak si asi většina lidí přestaví momentální sérii Sun and Moon na Netflixu. Několik z nás ví i o možnosti sledovat teď už jen XY a XYZ na Amazon Prime. Amazon však s Amazon Prime v česku oficiálně nepůsobí (nemá oficiální centrálu). To je důvod, proč má Amazon Prime tak malou nabídku české lokalizace. To se teď brzy změní. Amazon se totiž se svojí VOD službou Amazon Prime chystá oficiálně na český trh.

Netflix má práva na Sun and Moon a exkluzivní práva na sérii Journeys. Ovšem práva od první do devatenácté série jsou volná a zde by mohl Amazon zabodovat. V Česku totiž nikdo práva na tyto série nedrží. Klasické televize o Pokémony nemá zájem a tuzemské VOD služby se k tomu staví stejně. Amazon má tedy exkluzivní příležitost zakoupit většinu sérií pro český trh.

Netflix může brát vstup Amazon Prime na český trh jako konkurenci a mohl by se snažit získat zpět aspoň sérii XY a XYZ, ovšem na tu práva drží Amazon Prime. Ale jelikož Amazon Prime oficiálně nepůsobí na Českém trhu jsou práva na série 17 - 19 vlastně volná a jediný problém by byl dabing, který má v držení Barrandov studio.

Amazon by mohl přinést nový vítr do českého Pokémoního rybníka. Ovšem dokud nevstoupí oficiálně na český trh, můžeme jen spekulovat. A co kdyby nabídl Amazon Prime Pokémony od první do devatenácté série, přemýšleli byste o pořízení této služby?


Vydáno: 16.12.2020 0:46 | 
Přečteno: 1294x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémoni a VOD:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , NETFLIX odpovědět
avatar
Já bych radši Netflix ale můj osobní názor jak to máte vy? 9
icon odpověděl(a)
koca2000
Těžko říct, jak se bude Amazon Prime vyvíjet, ale aktuálně je pro české diváky rozhodně víc věcí na Netflixu, takže by za mě bylo lepší, kdyby to bylo tam, aby nemuseli lidi platit za víc různých VOD.

Hlavně by mi ale udělalo radost, kdyby to bylo konečně všechno na jednom místě a nemizelo po pár měsících 3