×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Spekulace kolem 7. epizody 23. série

Spekulace kolem 7. epizody 23. série

Sice nás čeká teprve epizoda číslo šest, ale v tomto článku se zaměříme na epizodu s číslem sedm.
Pozor!!! Může obsahovat potenciální spoilery.

V názvu epizody se objevuje Battle Frontier

img

Název sedmé epizody je

The Hoenn Region, Site of Fierce Fights! The Battle Frontier Challenge!!

A pokud sledujete Pokémony už pěkně dlouho, tak víte, že Ash v deváté sérii zápas v Battle Frontier vyhrál. Jelikož se v názvu objevuje i slovo Challenge, tak není pochyb, že se někdo bude muset postavit výzvě. Možná se rozhodne Ashe někdo vyzvat k zápasu o titul šampióna Battle Frontier. Nebo se Ash a Go dostanou do Battle Frontier v době, kdy se bude zrovna bojovat o titul šampiona.

Návrat společníků

img

Jelikož se vracíme do regionu Hoenn, přes který dříve Ash cestoval, tak je možné, že uvidíme pár starých známých. Podle všeho se setkáme se Šampionem Battle Frontier a dá se počítat i s profesorem Birchem. Otázka je, jestli se dočkáme i setkání s May a Maxem. U May se dá předpokládat, že může být v jiném regionu a Ash na ní nemusí narazit. U Maxe je šance větší, teoreticky by se mohl vydat na svojí cestu za trenérem Pokémonů.

img

Ovšem když byl oznámen do sedmé epizody region Hoenn, tak fanoušci jedné společnice se začali opatrně těšit. Do regionu Hoenn přece na konci XYZ (19. série) odcestovala Serena. To znamená velkou šanci na to, že se s ní Ash setká. Ovšem, stejně jako u May, není jistota, že se Serena stále pohybuje po regionu Hoenn.

Jedná se samozřejmě o spekulace. Nic z toho, co tu bylo napsáno není na 100% jisté a epizoda nakonec může být o něčem jiném. A co vy? Těšíte se na návrat Battle Frontier?


Vydáno: 21.12.2019 21:29 | 
Přečteno: 916x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.