×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Zajímavosti

[Spekulace] Red a Blue jsou (skuteční) otcové Ashe a Garyho

[Spekulace] Red a Blue jsou (skuteční) otcové Ashe a GaryhoPřišli jsme na kloub jedné z největších záhad seriálu?

Obsah tohoto článku je čistě má spekulace a rozhodně na ní není nic oficiálního. Nezapomeňte nám napsat, jak si vy myslíte, že to doopravdy bylo.

Co víme?

img

Ashův ani Garyho otec nebyli v seriáli nikdy zmiňováni. Ash vyrůstal s matkou a Gary se svým dědou. Profesor Oak (Garyho děda) měl vždy k obou hochům dost blízko a měl k nim vždy otcovský vztah. Podle teorií se otcové obou chlapců rozhodli, že se stanou trenéři Pokémonů. Jestli se vydali na cestu před nebo po narození chlapců nevíme a různé zdroje se v tomto rozchází.

Ale co když je řešení jednoduší?

img

Jak víte hlavními protagonisty první generace her jsou Red a Blue. Oba dva se vydali v deseti letech na cestu za svým snem stát se mistry Pokémonů a oboum se tento sen vyplnil. Ovšem co se dělo pak?

img

Dá se předpokládat, že Red i Blue se vrátili do Pallet Town, kde nějakou dobu žili. Poté se Blue rozhodl vydat znovu na cestu, aby získal zpět titul mistra Pokémonů, který mu vzal Red z jeho rukou. Během cesty narazil na dívku jménem Green, se kterou začal putovat a postupem času se sblížili. Po porážce Elitní čtyřky musel Blue porazit aktuálního mistra a tím není nikdo jiný než Red. A tak se Blue vrátil zpět do rodného města i se svojí přítelkyní Green. Blue proti Redovi prohrál a po smíření s prohrou se rozhodl chvíli pomáhat svému dědovi v Pokémoní laboratoři. Po čase požádal Blue Green o ruku a o pár let později se narodí Gary.

img

Red se vrátil domů do Pallet Town ovšem neměl chvíli klid. Každý den ho někdo vyzýval na zápas o titul mistra Pokémonů, a i když ho zápasy bavily, občas by byl rád, kdyby si s ním někdo chtěl jen popovídat. Kromě zápasení o titul často chodil za profesorem Oakem. Jelikož byl Blue na cestách, tak Red často pomáhal s výzkumem. Zde také potkal profesorovu asistentku Delii. Díky společnému času se sblížili. Poté se vrátil do Pallet Town Blue, aby se naposledy utkal se Redem. O pár let později se narodil Redovi a Delii syn a dali mu jméno Ash. Bohužel Redův život nebyl tak poklidný, jak by si přál. Vyzyvatelé se hrdnuli dál a dál a jeho rodinný život tím byl ovlivněný.

img

O svém problému se rozhodl promluvit s někým, kdo by ho mohl pochopit, a tak se obrátil na Bluea. Jejich rozhovor však uslyšel profesor Oak a doporučil Redovi jako místo na zápasy jeskyni Mt. Silver na hranici s regionem Johto. Red tedy všechny zápasy přesunul do Mt. Silver. Bohužel postupem času měl na rodinu čím dál míň času, a i když jí milovat věděl, že jeho život trenéra s tím mít rodinu nejde dohromady. A tak se vydal na cestu po regionech.

img

Blue byl nějakou dobu ještě v Pallet Town, ovšem jednoho dne ho poslal profesor Oak na výzkum na Cinnabar Island, aby zde prověřil podivnou sopečnou aktivitu. Doprovod na cestě mu dělala jeho žena Green. Během jejich výzkumu však sopka na ostrově dosáhla nejvyššího stupně a oba jí padli za oběť.

img

A tak se dodáváme k tomu, co všichni dobře známe. Ash vyrůstal s matkou a Gary s dědou který je ve skutečnosti jeho praděda.

Tohle je moje osobní teorie, která by mohla zodpovědět, proč oba chlapci nemají otce. Snad se vám líbila.


Vydáno: 21.1.2021 23:03 | 
Přečteno: 843x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Sinraptor
A víš ,že by to mohla být pravda?
Celkem dost dlouho nad tím přemýšlím a tady mám možnou odpověď díky moc 2
icon odpověděl(a)
Ricmont
Pokud máš nějakou svoji teorii tak nám jí klidně napiš 1