×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Zajímavosti

[Spekulace] Vrátí se GS ball do seriálu?

[Spekulace] Vrátí se GS ball do seriálu?

Mohl by se vrátit záhadný Pokéball zpět do seriálu?

Titulní obrázek článku

Pokémon Journeys už jsou i u nás a tak se každý mohl seznámit s Ashovým kamarádem Goh. Podívejme se tedy na to, jestli by se právě kvůli němu mohl do seriálu vrátit GS Ball.

Historie GS ballu

img

Jedna ze slepých příběhových linií z příběhového archu z regionu Johto je záhada kolem GS Ballu. Ash tento speciální Pokéball získal na Pomerančových ostrovech a poté ho doručil výrobci Pokéballů Kurtovi v regionu Johto. Ovšem celá linie s GS ballem se vytratila do prázdna. Dnes už víme, že GS ball měl v seriálu sloužit k chycení Celebiho.

Jaké byly plány?

img

V jedné z epizod měl Ash GS ball otevřít a zjistit, že obsahuje Pokémona. Tím neměl být podle scénáristy Masamitsu Hidaka nikdo jiný než Celebi. Tento nápad byl však smeten ze stolu a místo toho bylo rozhodnuto, že Celebi bude použit pro film Pokémon: 4Ever. Autoři tak GS ball nakonec uklidili ke Kurtovi a doufali, že se na něj zapomene. Zajímavostí je, že jsme se podobné linie, jaká byla plánovaná se Celebim, nakonec v seriálu dočkali o pár let později. Podobný příběhový oblouk byl s Meleottou během cest po regionu Unova.

Jak by se mohl GS ball vrátit?

img

Masamitsu Hidaka sice v jednom z rozhovorů řekl, že se GS Ball už nevrátí, ale na tvorbě nových dílů se už nepodílí, takže to nic neznamená. Tady by se mohlo využít příběhová linie Goh. Ten totiž chce chytit všechny Pokémony, co existují, a právě Celebiho by mohl chytit do GS ballu. Je tedy možné, že během svých cest s Ashem navštíví Kurta, aby mu GS ball na chycení Celebiho zapůjčil. Ovšem nejen Goh by mohl v seriálu použit GS ball. Dokonce i Ash by tento záhadný Pokéball mohl použít. Ovšem ne k chycení Celebiho. Ash by se mohl pokusit chytit GS ballem Ho-Oha. Ash ho viděl na začátku svého dobrodružství a pak až na pár zmínek v seriálu se jeho setkání s Ho-Oh neřešilo. Je tedy možné, že by mohli tvůrci propojit příběhovou linii GS ballu s příběhovou linií Ho-Oha. Ovšem to už jsou opravdu jen naše spekulace.

Myslíte si, že se GS ball do seriálu vrátí, nebo už je to dávno zapomenutá věc?


Vydáno: 14.7.2021 23:47 | 
Přečteno: 1975x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.