×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x24 - A Little Rocket R&R!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x24 - A Little Rocket R&R!Pozor obsahuje spoilery!!!!

Pojďme se podívat na další várku postřehů, tentokrát z 24. epizody 23. série.

Ta s mikádem je zpět

img

Zástupkyně Giovanniho, paní Matori, se vrací po delší době zpět do seriálu. Naposledy jsme jí mohli vidět v 22. sérii, když se vydala na kontrolu Rakeťáků do Aloly. Z jejího návratu samozřejmě nemá radost Jessie. Ta totiž odmítá Matori uznávat jako druhou nevyšší autoritu po Giovanim. Pravdou je, že Jessie si dlouho myslela na tuto pozici a to, že na ní vidí Matori, je pro ní nervy drásající.

Zas budou probl... Dejte si pohov

img

Rakeťáci dostali, nařízenou přestávku. Je ale možné, že si spíš chce centrála odpočinout od naší čtveřice. Přecejen, rozpočet pro naší skupinu musí být po sérii neúspěchů hluboko v červených číslech. Ano, lepší by bylo je asi vyhodit, ale ti by se stejně jako bumerang vrátili zpět. A pro jistotu, aby se z dovolené nevrátili brzo, je Giovanni poslal do Sinnoh.

Převleky nejsou třeba

img

Celých 23 sérií jsem přemýšlel nad jednou věcí. Jak to, že Ash a spol. nikdy neodhalili ty Rakeťácké převleky. Odpověď je snadná. Oni neodhalí Rakeťáky ani, když se nemaskují. Pomalu se mi zdá, že vůbec neví, jak vypadají, a pamatují si je jen podle uniforem.

Matori má vlastní plány

img

Tak nám Matori trochu vytahuje drápky a vypadá to, že za Giovanniho zády se pokouší o vlastní akci. Podle mapy bych tipoval, že jí jde o chycení tři jezerních Pokémonů z regionu Sinnoh. Že by nakonec naši skupinu padouchů do Sinnoh neposlala centrála, ale jde jen o schodu náhod?

Lord Magikarp

img

Pojďme se zase chvíli věnovat naším hrdinům. Ti se do Sinnohu vydali, aby zde chytili legendárního Lorda jezera. Tímto záhadným Pokémonem byl skutečně majestátní Magikarp. Kdyby tento rybí Pokémon nebyl samé kosti, tak by měli vánoční večeři zajištěnou.

Ti zlí Rakeťáci

img

Tak ve své hypotéze v postřehu o kousek výše jsem se sekl. Matori nejde po legendárních Pokémonech. Jde jen po Pokémonech z Pokémoního centra. Prostě podlý a ubohý plán. Vlastně se to na Matori skvěle hodí.

Pokémoni jen z regionu Sinnoh

img

Pokud se pozorně zadíváte na Rakeťácké pěšáky, tak si všimnete, že při boji používají jen Pokémony typické pro region Sinnoh. Jedná se snad o členy Sinnohské centrály? To by znamenalo, že Jessie a James zde v minulosti úspěšně pobočku založili.

Ti hodní Rakeťáci

img

Vypadá to, že naše čtveřice je na dovolené velice hodná, a i když nechtěně, tak po celou dobu pomáhají našim hrdinům. Ale co by to bylo za padouchy, kdyby z toho nic neměli. Poté, co je ukraden Ashův Pikachu a ostatní Pokémoni z centra, se rozhodla naše skupina darebáků spojit síly s hrdiny. Ale jen proto, aby Matori vypálili rybník.

Pikachu je náš

img

Na konci epizody se naši Rakeťáci vysmáli Matori za její neúspěch. A dali jí tím jasnou zprávu. Pikachu je náš!

Postřehy k 24. epizodě jsou hotové. A mám pocit, že slovo Rakeťáci je snad v každém odstavci. :D


Vydáno: 10.7.2021 23:41 | 
Přečteno: 815x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.