×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x04 - Let's Go to the Galar Region! An Encounter with Scorbunny!!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x04 - Let's Go to the Galar Region! An Encounter with Scorbunny!!

Pozor článek obsahuje spoilery k aktuálnímu dílu.

Ve čtvrté sérii jsme se dočkali konečně regionu Galar a to se neobešlo bez pár postřehů.

Výzkumná cesta

Již v minulých postřezích jsme zmínili, že důvod cesty skrz regiony bude vědecká práce, ke které se Ash spolu s Go na konci druhé epizody dostali. A je to opravdu tak. V této epizodě se je rozhodl profesor Sakuragi poslat do regionu Galar za jeho kolegyní profesorkou Magnolia.

Záhadná velikost

Důvodem cesty do Galaru je ten, že se region vyznačuje zajímavým fenoménem. Na jeho území se vyskytují gigantičtí Pokémoni. Ash a Go tedy mají za úkol přijít celé záhadě na kloub. My však víme, že se jedná o efekt Gigantamax.

Odkaz na hru

Aby se Ash a Go dostali k profesorce Magnolii musí cestovat vlakem na území Wild area (Galarská divočina). Toto území hraje velkou roli v nejnovějších generacích her. Jakou úlohu bude mít v seriálu se teprve uvidí.

Setkání v Galar regionu

Co by to bylo za první návštěvu nového regionu bez nových Pokémonů? V této epizodě nám byli přestaveni hned dva. Prvním z nich je Nickit. Jedná se o Pokémona temného typu. A i když u některých pokémonů z této generace musí člověk dvakrát uvažovat čím s tvůrci inspirovali, tak tady vidíme jakou lišku.

Druhým Pokémonem byl králičí Pokémon Scorbunny. Ten byl po většinu epizody zamaskován (tedy zmátl Pokédex). Scorbunny zde působí jako malý rošťák, který má legraci zejména z Ashe. Jelikož se jedná o králičího Pokémona, tak si tvůrci nemohli odpustit malý odkaz na pověru o králičí pacičce. Otázkou je, kolik Scorbunny chodí po Galaru bez pacek.

Měnící se intro

imgimgimg

Že mají Pokémoni v každé sérii jiné intro jsme zvyklí, ale že se intro mění v každém díle už tak obvyklé není. Pokud intro pozorně sledujete všimnete si, že ve druhém díle jsme zde mohli vidět Lugiu, ve třetím Rakeťáky a ve čtvrtém legendární Pokémony regionu Galar, Zaciana a Zamazentu.

Jakou si myslíte že bude mít Wild area úlohu v seriálu?


Vydáno: 13.12.2019 19:58 | 
Přečteno: 1077x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.