×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x05 - Snorlax Grows Gigantic?! The Mystery of Dynamax!!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x05 - Snorlax Grows Gigantic?! The Mystery of Dynamax!!Pozor obsahuje spoilery k aktuální epizodě

Máme za sebou pět epizod a i nejnovější z nich nám přinesla několik postřehů.

Scorbunny není jediný králík ve světě Pokémonů

img

Když se na začátku epizody rozhodl Scorbunny najít Go a připojit se k němu, tak prohlížel jednotlivá kupé. V jednom z nich byla i partička dalších králičích Pokémonů a to Bunnelby. Ti se na Scorbunnyho naštvaně podívali, že jim tam leze. Mohlo by se jednat o náznak toho, že Scorbunny nahradil v sérii Bunnelbyho na pozici králičího Pokémona

Odkaz na hru od Sega

img

Když Scorbunny vyskočil z okna, aby se vrátil zpátky na vlakovou stanici za Go, rozhodl se, že tam doběhne. Před začátkem běhu se samozřejmě musel protáhnout. Toto protažení je nápadně podobné tomu, co dělá Sonic the Hedgehog od studia Sega. Obě dvě postavy spojuje, že rádi běhají, takže je pochopitelné, že si tvůrci nemohli tento odkaz odpustit.

Informace o záhadě gigantických Pokémonů

img

Od průvodčího se Ash a Go dozvěděli, že efekt, který způsobuje extremní růst Pokémonů se nazývá Dynamax a že je v regionu Galar zcela běžný.

Setkání s Gigantamax efektem

img

Ash a Go při cestě skrze Galarskou nížinu narazili na obřího Snorlaxe. Oba dva měli za to, že se jedná rozhodně o Dynamax efekt. Pokédex je však vyvede z omylu, když jim řekne, že tento Snorlax je jen o trochu větší, než bývá. Oba dva jsou zklamaní, ale to je za chvíli přejde, když Snorlax sní ovoce ze stromu, pod kterým spal. Vypadá to totiž, že na rozdíl od Megaevoluce a Z-Move mohou Pokémoni v regionu Galar podstupovat jak Dynamax, tak i Gigantamax bez pomoci trenéra. Což se dá pochopit, protože ve hrách Sword and Shield můžete narazit v raidech právě na Dynamax Pokémony.

Chyba, nebo záměr?

Ash a Go jedou do Galaru sledovat efekt Dynamax. Místo toho ale před jejich zraky dojde k efektu Gigantamax. Je pochopitelné, že si oba mysleli, že se jedná o Dynamax. Co už je ovšem divnější je, že je nikdo nevyvedl z omylu a to ani profesor Sakuragi. Znamená to tedy, že je to záměr a bude to důvodem návratu Ashe a Go do regionu Galar?

Cestování po regionech nebude dlouhé

img

Pokud jste čekali dlouhé cestování po regionu Galar tak vás určitě zaskočil konec epizody, kdy se Ash a Go vrátili zpět do Kanta. Podle všeho budou kluci v daném regionu tak dlouho, jak bude jejich výzkum potřebovat.

Eventy ze Sword and Shield v anime

Pokud sledujete náš web pravidelně tak víte, že právě nyní probíhá ve hrách Sword a Shield event, během kterého lze z Max Raid soubojů získat Gigantamax Snorlaxe. Zdá se to být až moc velká náhoda, že právě v době, kdy probíhá tento event, se v anime podíváme do regionu Galar a najdeme tam právě Gigantamax Snorlaxe.

Tak co říkáte na Gigantamax Snorlaxe? A stačila vám takto malá ochutnávka regionu Galar?


Vydáno: 18.12.2019 21:26 | 
Přečteno: 868x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.