×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x07 - Fierce Battles in the Hoenn Region! Face the Battle Frontier

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x07 - Fierce Battles in the Hoenn Region! Face the Battle FrontierPozor článek obsahuje spoilery.

Sedmá epizoda nás zavedla do známého regionu Hoenn. Co nám tedy oblast ze třetí generace představila?

Žádné odkazy na série Advanced nebo Battle Frontier

img

Jako fanoušci Pokémonů určitě víte, že Ash v oblasti Hoenn již byl dříve, když se zde pokoušel dostal do ligy této oblasti. Tedy se očekávalo, že by zde mohla padnout zmínka, že zde Ash již dříve byl. Ovšem v samotné epizodě tento fakt nebyl zmíněn. Sice to není nic, co by mělo vadit, ale takové malé pomrknutí by určitě za to stálo.

Odkud tu tvář znám?

img

Ash a Go se v Hoenn seznámili s trenérem Houji. A musím říct, že mě jeho vzhled zaujal. Přišel mi totiž povědomý. A pak jsem si vzpomněl na region Alola a na Pokémona Gumshoose. Vzhled je zde téměř identický. Že se v Pokémonech čas od času recykluje je běžné, ale že udělají z Pokémona člověka je aspoň pro mě novinka :)

Battle Frontier vs. Battle Frontier

img

Pokud jste nehráli hry ze třetí generace a místo toho jste sledovali spíše seriál (9. sérii), tak jste možná byli zmatení, co se to stalo s Battle Frontier. Epizoda si totiž nebere vzor právě z deváté řady, ale přímo z her kde se jedná spíše o doplněk hry poté, co vyhrajete souboj s Elitní čtyřkou regionu Hoenn. Pokud jste nehráli hry ze třetí generace, tak vám je můžu doporučit. Určitě stojí za to.

GO reprezentuje hráče Pokémon GO a Ash zase hráče původních her

img

Pokud se zaměříte v této epizodě na ústřední dvojici, tak si můžete všimnout, že obě postavy představují dvě skupiny hráčů Pokémon her. GO svojí taktikou chytání reprezentuje hráče Pokémon GO, kde jde v první řadě hlavně o chytání pokémonů a věci jako Pokémonní zápasy jsou až na druhé koleji. Ash zase má prezentovat hráče původních her, kde šlo zase spíše o zápasy a hráč musel uvažovat o taktice. Ovšem v původních hrách bylo na vedlejší kolej spíše chytání. Jelikož když jste už měli svůj tým, tak se bojovalo s divokými Pokémony spíše kvůli zesílení. Epizoda samotná nám tím chce říct, že je jedno, jestli hrajete Pokémony tak, nebo tak, hlavní je, aby vás to bavilo.

Mr. Fight

img

Mr. Mime dostává v této sérii dost prostoru, ale asi nikdo z nás nečekal, že by se někdy postavil do nějakého turnaje. Ovšem stalo se a šlo mu to parádně. A upřímně by mě zajímalo, jak se tak skvěle naučil bojovat během starání o domácnost. Nebo že by Ash měl svoje trenérské vlohy po mamince, která tajně z Mr. Mime udělala takto silného Pokémona? Mr. Mime umí odejít skvěle i ze zapasu. Odejít ze souboje, protože potřebuje na záchod může jen Mr. Mime. Myslíte, že Pokébally jsou vybavené toaletou :D.

Z Ashe se stal skvělý trenér

img

Ash sérii od série skutečně zesílil. V regionu Kalos skončil druhý a Alola ligu dokonce vyhrál. Hodně mě zajímalo, jak se tomu tvůrci této série postaví. A ti to zvládli na jedničku. Ash je zde ukázán jako trenér, který toho má za sebou již hodně a ví, jak to chodí v zápasech.

Jste spíše hráči typu GO a hrajete Pokémon GO nebo dáváte přednost původní sérii a jste jako Ash a máte raději zápasy?


Vydáno: 2.1.2020 14:08 | 
Přečteno: 854x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
[Byl skryt text obsahující spoilery.]
icon odpověděl(a)
SoulEevee99
[Byl skryt text obsahující spoilery.]