×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x08 - Don't Give In, Piplup! An Ice Floe Race in the Sinnoh Region!!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x08 - Don't Give In, Piplup! An Ice Floe Race in the Sinnoh Region!!

Pozor článek obsahuje spoilery k aktuální epizodě.

Po menší pauze jsme dostali možnost vidět osmou epizodu nové série. Jaké postřehy nás při jejím sledování čekaly si povíme v následujících řádcích.

Nevýhoda a výhoda typu

img

Na začátku epizody se naši hrdinové setkávají s hejnem Tentacoolu. Scorbunny a Pikachu na ně reagují ale rozdílně. Zatímco Pikachu je připraven k boji, tak Scorbunny se jich bojí. Důvod je ten, že Tentacool je vodní typ a Pikachu jako elektrický typ má výhodu, zatímco Scorbunny jako ohnivý typ je proti Tentacoolům slabý.

Jak daleko plaval Piplup?

img

Z Sinnoh do Kanta je to dálka. Jakou vzdálenost tedy musel Piplup během svého útěku zvládnout? Tady si pomůžu trochu podvodem. Region Kanto je inspirován Kantem a Sinnoh region zase ostrovem Hokkaidó. Cesta lodí trvá 6 dní, takže Piplup cestu mohl zvládnout přibližně za osm dní.

Poképusinky

img

Ve scéně, kde se snídá, můžete vidět krabici Poképusinek. Ty během cesty skrz region Kalos dělala Serena. Je možné, že jsou to kupované Poképusinky, ale je tu i šance, že jsou právě od Sereny. Z předchozích sérií víme, že Ash zůstává s bývalými společníky v kontaktu, takže šance, že Serena poslala pro Pikachu Poképusinky, tu je.

Piplup a Croagunk

img

Region Sinnoh je plný Pokémonů a přesto jsme dostali příběh, ve kterém hrají hlavní roli Piplup a Croagunk. Může jít o náhodu, ale spíše se jedná o pomrknutí na sérii Diamant a Perla. Tam totiž tito dva Pokémoni byli hlavní partneři Dawn a Brocka.

Chytne Ash něco?

img

Že Go skoro v každé epizodě chytne Pokémona je už z podstaty normální, jedná se o postavu, která vychází z hráčů Pokémon GO. Ale co Ash? Ten během osmi epizod nehodil Pokéball ani jednou. Důvod může být ten, že Ash bude chytat až v regionu Galar, aby se udržela tradice, že nastupuje do ligy s Pokémony té dané oblasti.

Jak se vám líbila nová epizoda? A všimli jste si něčeho, čeho my při sledování ne?


Vydáno: 16.1.2020 18:41 | 
Přečteno: 948x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.