×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x11 - Koharu, Yamper, and Sometimes Gangar Too

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x11 - Koharu, Yamper, and Sometimes Gangar TooPozor článek obsahuje spoilery!!!

Jedenáctá epizoda se točila kolem postavy, o které zatím toho nebylo moc řečeno. Co nám tedy prozradila nejnovější epizoda o postavě Koharu?

Matka a bratr

img

O Koharu jsme věděli, že je dcerou profesora Sakuragi a že spolu bydlí přímo v laboratoři. Ovšem až dnešní epizoda nám ukázala, že Koharu má kompletní rodinu. Kromě otce má i matku a bratra. (To je ve světě Pokémonů vzácnější než Mewtwo a Ho-oh na jednom místě.) Navíc se ukázalo, že Koharu i s profesorem do laboratoře dojíždějí. Což znamená, že během noci celou laboratoř mají na starost dva desetiletí kluci.

Koharu chodí ve školní uniformě

img

Že Koharu navštěvuje nějakou vzdělávací instituci, bylo již dříve jasné. Ovšem až teď nám byl ukázán fakt, že Koharu celou dobu nosí školní uniformu. Pokud to srovnáme s jinými Pokémoními školami, tak tyto uniformy jsou dost originální. I když na školu v regionu Alola to nemá, tam někteří chodili jen v kraťasech.

Nebyly jsme zde už?

img

Pojďme se vrátit ještě jednou ke škole, kterou navštěvuje Koharu. Ta se totiž nachází v blízkosti jiné školy. A to v blízkosti té, kde se odehrávala epizoda Tvrdá lekce (S01E09). Je sice možné, že se v blízkosti Rumělkového města nachází dvě školy. Ale co když se jedná o jednu a tu samou? Za 23 let se mohla škola změnit a žáci, co v té době školu navštěvovali můžou být již pryč.

Konečně nebezpečný duch

img

Stejně jako v každé sérii i zde jsme dostali epizodu, kde řádí Pokémonní duch, ale tentokrát se to udělalo správně. Gengar byl tentokrát opravdu nebezpečný a neváhal útočit na každého, kdo se mu postavil do cesty. Pro mě příjemná změna po epizodách, kde Gengar byl spíše kašpar.

Jaký cíl má Koharu?

img

Go chce chytit všechny Pokémony a hlavně Mew. Ash chce být mistrem Pokémonů. Ale co chce být Koharu? To nám ani tato epizoda neřekla. Vypadá to, že sama Koharu o tom ještě neuvažovala.

Lance

img

Poslední postřeh bude patřit nadcházejícímu dílu. Zde se kromě Leona (Šampion regionu Galar) má objevit i Lance (Šampion regionu Kanto). Lance se už několikrát setkal s Ashem a spolu zachránili i svět. Jestli bude epizoda dělat, že se Lance a Ash neznají, tak píšu dopis do Japonska.

A jak se vám líbí postava Koharu?


Vydáno: 8.2.2020 13:49 | 
Přečteno: 903x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.