×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x16 - Satoshi is Cursed...!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x16 - Satoshi is Cursed...!Pozor obsahuje spoilery!!!!

Epizoda s čísel 16 je za námi. Tak se pojďme podívat, co nám připravila za postřehy.

Barvy a osobnost

img

V první části epizody, kdy je Gengar považován za padoucha si můžeme všimnout, že je obraz v tmavších barvách. Jakmile se ale dozvíme, že Gengar nechce nikomu ublížit a jen si žádá pozornost, tak se epizoda vrátí do světlých barev.

Reference na Čelisti?

img

Když Gengar v úvodu epizody útočí na svojí nic netušící oběť, tak můžeme slyšet dramatický hudební doprovod. Ten je velice podobný hudebnímu motivu z filmu Čelisti. Dokonce i útok Gengara se podobá útoku žraloka ve filmu.

Asistenti

img

Kromě Ashe a Go má profesor ještě dva laboratorní asistenty. Ovšem za celých 16 epizod jsme tyto dva členy týmu neviděli nic dělat. Doufám, že dostaneme epizodu, kde se o nich dozvíme něco víc. Protože to, že se jeden bojí úplně všeho, mi opravdu nestačí.

Název epizody

img

Předchozím díle jsme na konci viděli, že se název následující epizody začal roztékat. U této epizody také název vypadal jinak než jsme zvyklí.

Gengarův příběh

img

Proč Gengar se vlastně usadil v laboratoři? A proč jí odmítal opustit? To byly otázky, které se nám hodili hlavou po první Gengarově epizodě. Teď už víme, že Gengar čekal na svého trenéra. Ten ho opustil, protože místo toho, aby si přiznal svojí neschopnost, tak raději chybu hodil na Gengara s tím, že mu prostě nosí smůlu.

Dobré mravy

img

Gengar jako duch se může odhmotnit a projít zdi. Ovšem když poprvé vstupuje do budoucí laboratoře, tak jde normálně dveřmi. Sice dům byl prázdný, ale je neslušné pro Pokémonového ducha hned procházet jeho zdmi.

Kletba

img

Ash byl po většinu epizody pod Gengarovo kletbou. Pod touto kletbou byl i v době, kdy bojovali spolu proti Rakeťákům. Je tedy možné, že Gengar i během zápasu čerpal energii z Ashe. To by vysvětlovalo, proč Ash upadl do bezvědomí. Gengar musel totiž vynaložit dost úsilí na dva soupeře.

Konec čekání

img

Gengarovo poznávací znamení byly kruhy pod očima. Ovšem jakmile ho Ash chytí, tak jsou kruhy pryč. Může to znamenat, že Gengar si může konečně odpočinout, protože se dočkal trenéra, na kterého čekal.

A co vy? Myslíte, že je správné házet svojí neschopnost na druhé?


Vydáno: 14.4.2020 22:44 | 
Přečteno: 677x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Kdy bude serie 23 v čekém dabingu?? prosím odpověď 7