×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x17 - Hibanny, Use Your Flaming Kick! Face Tomorrow!!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x17 - Hibanny, Use Your Flaming Kick! Face Tomorrow!!Pozor, obsahuje spoilery!!!

Epizoda s číslem 17 se věnovala Scorbunnymu. Jaké postřehy jsme v ní mohli tedy vidět?

Hrdost ohnivého typu

img

Ohnivé typy jsou od přírody pyšní Pokémoni, kteří rádi dávají najevo svojí sílu a ještě raději vyzývají jiné ohnivé typy k porovnávaní svých dovedností. Proto i Darmanitan vyzval Scorbunnyho, jakožto další ohnivý typ, k měření sil. Scorbunny, který do té doby používal jen útoky normálního a bojového typu, tak neměl šanci a jako ohnivý typ svojí prohru špatně nesl.

Základna jako ze hry

img

Rakeťáci v této sérii hrají ne druhé, ale spíš až třetí housle. O jejich ďábelských plánech z prvního dílu stále nevíme nic a většinou jak se rychle v epizodě objeví, tak zase zmizí. Proto považuji za fajn nápad, že nás vzali tvůrci do jejich tajné základny. Ta je v podzemí stejně, jako tomu bylo ve hrách první a druhé generace. Jen škoda, že tajný vchod do základny není za plakátem, jak tomu bylo ve hrách Red, Blue a Yellow.

Slovní fotbal

img

Když jsou lidé dlouho zavření spolu na jednom místě, tak přijde nuda a ponorka. Naše čtveřice zloduchů si čas zkrátila slovním fotbalem (pozn. koca2000: Já tomu říkám překladatelské peklo). Pokémoní verze slovního fotbalu se objevuje i na konci každé epizody. Dokonce jsme ve scéně mohli slyšet stejný hudební podkres, jako u právě zmiňované hry na konci epizod.

img

Problémy s útoky

img

Scorbunny není první Pokémon, který neuměl použít útok, který je pro jeho typ typický. V sérii Black and White měl problém s Dračím meteoritem Axem. V sérii Diamant a Perla zase ten samý útok pořadně neovládal Gible. I když je totiž Pokémon určitého typu, neznamená to, že je schopný se automaticky naučit útoky daného typu. Občas to chce pořádnou dávku sebezapření a to jak ze strany Pokémona, tak i trenéra.

Co se stalo?

img

Scorbunny se na konci epizody vyvinul na Raboota a jeho osobnost se změnila. Z přátelského a energetického Scorbunnyho se stal tichý a odtažitý Raboot. Důvod, proč to tak ale je? Může za to snad chování Go? Přecejen před zápasem s Rakeťáky nebyly spolu za dobře. Proto je možné, že Scorbunny spolkl svojí zahořklost vůči Go, aby porazil Rakeťáky, ale když bylo po všem, tak se k tomu zase, teď už jako Raboot, vrátil.

A co vy? Jaký myslíte, že je důvod Rabootova chování?


Vydáno: 6.5.2020 13:49 | 
Přečteno: 987x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Jan-Kreidl
dobry den. bude u tehle serie cz dabing ?? prosim odpoved