×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x18 - Ash Joins In! The Pokémon World Championships!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x18 - Ash Joins In! The Pokémon World Championships!Pozor obsahuje spoilery!!!!

Ash se vrátil na známé místo, aby zde začal novou etapu dobrodružství. Jaké postřehy nám tato epizoda nabídla?

Kačeří parta

img

Na začátku epizody jsme dostali takový malý vtipek. Z křoví vyšla skupina Farfetch'dů následovaná Psyduckem, který se snažil jejich chování kopírovat. Oba dva typy Pokémonů řadíme mezi kachní typy. Ovšem zatímco Fanfetch'da můžeme považovat za kachnu divokou, tak u Psyducka se zjevně inspirovali tvůrci kačenkou do vany.

Cesta začíná

img

Konečně jsme se dočkali. Ash se vydává na svojí cestu po stadiónech, na jejímž konci ho čeká zápas o titul světového mistra. Že by k něčemu takovému mohlo dojít, se spekulovalo dlouho před začátkem série. Ovšem fanoušci této teorie se pomalu vzdávali, když se epizody ze začátku točili kolem výzkumu, či snaže přilákat hráče Pokémon GO. Ovšem teď je náš sen zpátky. Ash logicky bude začínat v základní divizi neboli v Normal Class. Zde by se měl setkat s trenéry, kteří jsou na tom zkušenostně stejně jako on.

Ashova minulost je konečně tady

img

Minulost každého z nás dožene. Ale u Ashe to vypadalo, že jí bude unikat. Nakonec si tvůrci uvědomili, že nemohou ignorovat 22 let dlouhý příběh, a tak jsme dostali malou vzpomínku na dobu, kdy se Ash snažil dostat do Indigové ligy. Samozřejmě jsme dostali i flashback na zápas s Lt. Surgem.

Moment to není Surge?

img

Stadion v Rumělkovém městě? To znamená zápas s trenérem, který dal Ashovi zabrat jako málokdo. Ano, Lt. Surge je zpět... Moment, tohle není Surge. Novým trenérem je Visquez. Ovšem než přebral po Surgovi povinnosti trenéra stadiónu, tak mu Surge vyprávěl právě o Ashovi. Pro Visqueze byl tedy Ash něco jako legenda. Trenér a jeho Pikachu, kteří společně porazili někoho jako je Lt. Surge? S takovým trenérem se nezápasí každý den. Ovšem i když není Surge na stadiónu, tak stále sleduje dění svého nástupce. Tedy aspoň co se světového žebříčku týče.

Raboot je jen puberťák

img

Na konci minulých postřehů jsem se vás ptal, co by mohlo stát za změnovou Rabootova chování. No, tvůrci nám už dali odpověď. Raboot je v pubertě. Přesněji v tom období, kdy puberťáci dělají, že je jim vše úplně jedno. Doufejme, že se to brzo zlepší nebo z něj Go tu pubertu vym... Pojďme k dalšímu postřehu.

Gengar miluje zápasy

img

Ash a Gengar mají skvělou dynamiku a to díky tomu, že oba dva milují zápasy. Gengar je silný Pokémon a tak je rád, že může svojí sílu ukázat. To je vidět podle toho, jak se celou dobu bavil během zápasu s Raichu. Gengar se tak aspoň pro mě stal aktuálně horkým favoritem na Ashova Pokémona tohoto příběhového Archu (série 23 - 25).

Ashova originální strategie

img

To, že Ash nezápasí stejně jako většina trenérů, je známý fakt. Ovšem jeho zápasová strategie je zápas od zápasu lepší a hlavně vynalézavější. Použít Electrodovo tělo proti němu či použít elekrosíť jako zábranu před sebedestrukcí byl skvělý tah. Je bezva, že nám seriál nabídl Ashe, který už má vlastní zápasový styl.

Jak se vám líbil první Ashův zápas v rámci světového turnaje?


Vydáno: 18.8.2020 20:44 | 
Přečteno: 1156x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.