×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x19 - I'm a Diito!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x19 - I'm a Diito!

Pozor obsahuje spoilery!!!!

Dnešní epizoda nám nabídla plno skvělých postřehů. Pojďme se na ně podívat.

Ditto, který nezvládá proměnu

img

Ditto, kolem kterého se točila celá epizoda, měl malou vadu. Nedokázal udržet perfektní změnu vzhledu a po chvilce se mu vrátily jeho klasické oči. Tento problém v minulosti již Ash řešil a to s Dittem a jeho trenérkou Duplicou. Zajímavostí je, že v obou případech nakonec nepomohli Dittovi naši hrdinové, ale naopak naši záporáci. Ano, v obou případech problém s očima vyřešili Rakeťáci.

img

Sní Wobbuffet o Wobbuffetovi z Kalosu?

img

Když se Rakeťáci zasní o tom, co by jim plán s Dittem mohl přinést, vidíme u Wobbuffeta vizi, kde se drží se samičkou svého druhu. Je možné, že se jedná o nějakou náhodnou samičku Wobbuffeta. Ovšem i tak se může jednat o samečku, kterou poznal v regionu Kalos.

Okolí reaguje na hlavní postavy

img

Jeden problém s anime je občas to, že postavy v pozadí nereagují na to, co se děje v popředí. Tady se to ovšem rozhodli tvůrci aspoň částečně napravit. Ve scéně, kde trenérka Ditta volá jeho jméno za zády náhodného kolem jdoucího, tak můžeme vidět, že tento kolemjdoucí na tento překvapivý podmět reaguje.

Padouši, ale mají zlaté srdce

img

Na konci epizody jsem měl snad po dlouhé době z Rakeťáků strach. Po hrozně dlouhé době dostala naše skupina záporáků scénu, u které jste si řekli, jak proboha tak prohnilý někdo může být. Ovšem ne vše se zdá na první pohled tak, jak je. Rakeťáci jsou padouši a tak vše, co je známka dobra, se jim hnusí a tak nemohli jen tak předat Ditta zpět k trenérce. Proto se rozhodli o menší výstup, aby si zachovali tvář.

Odkud znají Dittovo trenérku?

img

Ash i Go přišli na natáčení, jako by tam byli pozvaní. Dokonce to vypadalo, že se s trenérkou Ditta dobře znají. Ale odkud?

Jak se vám líbila tato epizoda? A odkud by podle vás mohli naší hrdinové znát trenérkou Ditta?


Vydáno: 25.8.2020 11:52 | 
Přečteno: 887x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.