×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x20 - Go Towards Your Dreams! Ash and Go!!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x20 - Go Towards Your Dreams! Ash and Go!!Pozor obsahuje spoilery!!!!

Epizoda číslo dvacet je za námi. Jaké postřehy nám tato „kulatá” epizoda nabídla?

Týmy z Pokémon GO

img

Ráno, když naši hrdinové přišli do laboratoře, tak je tam kromě profesora a jeho asistentů čekala i skupinka děti. Tyto děti měly na sobě barvy týmů z Pokémon GO. Červený - Valor, Žlutý - Instinct a Modrý - Mystic

Instinct na pár minut

img

Pokud se orientujete v Pokémon GO, tak víte, že největší hráčskou základnu mají týmy Valor a Mystic. Tým Instinct hlavně ze začátku byl za takového otloukánka. A tak tomu je i v této epizodě. Zatímco se věnujeme Ashovi a jeho Modrému týmu a Go a červeným, tak žlutá skupina měla v epizodě tak málo prostoru až je to jednomu líto. Tohle byla prostě pro tým Instinct rána pod pás.

Jako kočka s myší

img

Ash a jeho skupina pozorovala smečku Meowth, jak pod dozorem Persiana útočí na skupinku Ratatt. Těm na pomoc přispěchal Raticate. Epizoda nám tak ukázala klasickou situaci na kočku a myš.

Go a přehnané sebevědomí

img

Tohle nebude ani tak postřeh, ale spíše kritika. V prvních epizodách jsem měl charakter Go rád. Ovšem epizodu od epizody a s větším počtem Pokémonů se mi tato postava zdá míň a míň sympatická. Ze začátku, kdy měl jasný cíl, jsem mu i fandil a nevadilo mi, že přitom chytí pár Pokémonů. Ovšem teď, když egocentricky hází Pokéballem po všem co vidí, mi začínají chybět Ashovi dřívější společníci.

Stadiony? Na co!

img

Taky jste se těšili na návrat stadiónů? No, vypadá to, že k tomu, abyste se mohli zúčastnit Světového turnaje stačí i zápas na ulici. Ano, já vím, že je to zase pomrknutí na hráče Pokémon GO. Ovšem co mi, kdo chceme stadióny a oznaky. To máme smůlu?

Viděli jsme vůbec v druhém díle pravého Lugiu?

img

Na konci epizody jsme viděli Lugiu, který byl ve skutečnosti přeměněný Mew. A teď moje teorie. Ve druhé epizodě ve skutečnosti nebyl Lugia a Mew. Přecejen Go tenkrát čekal, že se objeví Mew, ale místo něho se tam zjevil Lugia. Je možné, že si jen chtěl Mew z Go vystřelit.

A jaký je váš názor na dvacátou epizodu? Pomalu se blížíme do poloviny této série.


Vydáno: 21.9.2020 18:05 | 
Přečteno: 1032x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Nehraji pokémon go, ale mě nijak nevadí že souboje jsou všude a ne jen na stadionéch. Je to taky světová liga a ne regionální. Takže logicky, pokud se setkáte s trenérem se kterým máte zápasit, tak začnete tam kde jste a nebudete čekat zbytečně na stadion s kterým to nemá nic společné.
icon , - odpovědět
avatar
Zajímá mě kdy tato série bude na českém Netflix
icon odpověděl(a)
koca2000
Dabing už se připravuje, ale kdy bude k dispozici zatím nevíme.