×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x21 - Hit Your Mark, Wave Guidance! Satoshi and the Mysterious Egg!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x21 - Hit Your Mark, Wave Guidance! Satoshi and the Mysterious Egg!

Pozor obsahuje spoilery!!!!

Kanto? Zase?

img

Poslední dobou se nám tvůrci nějak zasekli v regionu Kanto. A to jsme ještě pořádně nenavštívili ostatní regiony. Takový Kalos či Alola jsem ještě ani nenasvítili. Což je úsměvné, když si vezme, že se v sérii, které anglickém názvu má podtitul Journey vůbec skoro necestuje.

Go chytá, Ash bojuje

img

To, že Go bude chytat v každém minimálně druhém díle jsem se i smířil. Ovšem že Ash bude bojovat na ulici kvůli světovému šampionátu je prostě už trochu moc. Dříve, když Ash bojoval na stadiónech či u Velké zkoušky, vždy před zápasem vzniklo mezi Ashem a jeho soupeřem pouto, díky kterému získával Ash respekt i mnohem silnějších trenérů. Ovšem tohle všechno vyhodili tvůrci oknem a spokojili se s „Ahoj, jsem 235 215. trenér v pořadí, jdeme dát zapas?”

Ash a Riolu

img

Ash měl vždy s aurovými Pokémony silné pouto, a právě nejvíc s Riolu. A ono je to celkem logické. Riolu patří mezi bojový typ a nikdy se nenechá trénovat někým, kdo také není bojový typ. A Ash rozhodně bojovat umí. To je také důvod, proč se Riolu nakonec k Ashovi i přes počáteční útěk přidal. Při prvním setkání viděl auru malého kluka. Ovšem při souboji s Onixem se v Ashovi probudila aura bojovníka a to je něco, co Riolu vždy ocení.

10 km

img

Riolu byl ve vajíčku, se kterým hráči Pokémon GO musí ujít 10 km. V epizodě je i naznačeno, že trenéři s vajíčky Pokémonů chodí. Ovšem opravdu nachodil Ash 10 km? Vajíčko putovalo ze Sinnoh tedy už nějaké kilometry najeté mělo.

Dnešní postřehů nebylo moc. Ovšem ne každou epizodu jde rozebrat až do poslední vteřiny.


Vydáno: 18.11.2020 11:52 | 
Přečteno: 1241x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
PikaMauritacus
Kdy bude prosim cz dabing na serii 23 ? prosim odpověď
icon odpověděl(a)
koca2000
Zdravím, žádné konkrétní ani přibližné datum zatím neznáme. Náš odhad na základě zkušeností z předchozích let je, že by to mohlo být 1. dubna 2021.
icon , - odpovědět
avatar
Upřímně to s těmi stadiony trochu přeháníš, chtěli to udělat více realisticky a podle her, kde bojujete vůči určitým trenérum které na cestě potkáte. Jen tomu přidali světovou ligu. Není to vůbec moc, naopak je to dobře, bojovat jenom na stadionech mi přijde už okoukané, bojovat ale všude možně? To už je lepší, ale hádám že to je prostě věc názoru
icon odpověděl(a)
Ricmont
Ale když Ash bojoval všude možné. Plno jeho dobrodružství začínalo tím že potkal nějakého jiného trenéra a dali si zápas. Na opak to vedlo většinou k nějaké zajímavé zápletce. Teď prostě za ním přijde random člověk řekne dáme zápas. A po zápase zase zmizí. Já jako divák jsem tedy trávil několik minut tím že jsem sledoval zápas který pro dej nemá co nabídnout. To že Ash povyskočí v nějakém řebříčku je tu chvíli jedno protože tu danou epizodu to nijak neobohatí.
icon odpověděl(a)
koca2000
Řekl bych, že bude dost záležet na tom, jak to bude vypadat dál. Přecejenom v šampionátu je přes 10 000 trenérů, takže představovat každého, který to nikam nedosáhne nemá smysl, nejsou to Ashovi rivalové. Otázka zní, jak to bude až se dostane do vyšší kategorie.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Upřímně bych byl raději kdyby se Ash dostal na světový šampionát jako zástupce Alolske ligy. Prostě by to byl turnaj kde by se mezi sebou utkali jednotlivých šampioni lig. Doplnění třeba vybráním zástupcem elitní čtyřky jednotlivých regionů. Takhle mi přijde že všichni se tam snaží jen honit body do pořadí a užít si zápas je až na druhém místě
icon odpověděl(a)
koca2000
To ale docela odpovídá tomu, jak to obecně bývá v online ligách. Hráči na nízkých úrovních často jenom tak nějak bojují hlava nehlava a jdou se vším do útoku a až hráči ve vyšších levelech začínají taktizovat.