×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x22 - Goodbye, Raboot!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x22 - Goodbye, Raboot!

Pozor obsahuje spoilery!!!

Ash a Go se vrátili do oblasti Hoenn. Jaké postřehy tam na ně s námi čekají?

Migrace

img

Tentokrát jsou Ash a Go poslání do regionu Hoenn, aby zde přišli na to, jak probíhá migrace hejn Beautifly. Jedna fotka před odjezdem v laboratoři je docela podobná scéně z epizody Sbohem Butterfree, kde Ash nechal svou Butterfree odletět s růžovou Butterfree.

img

Raboot a Go

img

I když to vypadalo, že si Go a Raboot začali rozumět, nakonec tomu tak není. Raboot si drží od Go odstup a jakýkoliv příkaz ignoruje. Důvodem může být to, že Raboot nevidí v Go dostatečně silného partnera k zápasu.

Puperťák Raboot

img

Že se Rabbifoot chová jako puberťák si všimla i paní prodavačka na trhu. A hned si přitom vzpomněla na svého syna, který si proházel stejným obdobím. Ale to asi každý z nás. Otázkou je, jestli její syn z té puberty vyrost nebo jí z něj vyml...

Sopka Wela

img

Vypadá to, že si Ash z Aloly dovezl suvenýr v podobě trička. Jeho tričko na spaní má na sobě vzor sopky. A i když v seriálu bylo několik sopek, tak která z nich je slavnější než Kiaweho milovaná sopka Wela?

Street Dance Raboot

img

Největší záhadou této epizody bylo, kam Raboot v noci mizí. Bylo jasné, že chodí trénovat, ovšem nebyl to obyčejný trénink. Raboot se zamiloval do tance. To by si rozuměl s Tiernem a jeho tanečním zápasovým stylem.

Tenhle konec jsme už někdy viděli

img

Go se rozhodl Raboota opustit a nic mu neříct. Raboot se ale nakonec ke Go vrátil. Podobný děj se odehrával i v epizodě Sbohem, Pikachu. I když tam oba hrdinové (Ash a Pikachu) projevili emoce. Zde se Raboot zachoval jako tvrďák, přišel a dělal, jako by se nic nedělo. Zatímco Go byl úplně naměkko.

Dnes to byly o něco menší postřehy. Pokud jste si něčeho všimli, tak nám dejte vědět do komentáře.


Vydáno: 31.1.2021 19:26 | 
Přečteno: 933x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.