×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x23 - A Massive Panic! Sakuragi Park!!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x23 - A Massive Panic! Sakuragi Park!!

Pozor obsahuje spoilery!!!

Jaké postřehy nám přinesly problémy v Sakuragiho parku?

Go a jeho Pokémoni

img

Vztah mezi Go a jeho Pokémony se prohlubuje a vzniká mezi nimi přátelský vztah. Což je zrovna u postavy Go příjemná změna, protože dříve to vypadalo, že Go bere Pokémony jako políčka pro vyplnění v PokéDexu. Je tak skvělé vidět, že se Go tímto směrem vyvinul.

Bez jídla je Pokémon schopen čehokoliv

img

Celá epizoda se točí kolem záhadného mizení jídla. (My však na rozdíl od hrdinů víme, že to dělá Skwovet.) Zajímavé je, jak reagují někteří Pokémoni na nedostatek potravy. Beedril neváhá vyhrožovat Ashovi. Spearow a Taillow by zase snědli Farfetch'dův pórek i s ním. Přičemž sám Farfetch'd měl namále, aby svůj kus zeleniny nesnědl.

Scyther a aliance hmyzích Pokémonů

img

Hmyzí Pokémoni během krize založili alianci, aby se dostali k jídlu. Jedná se o takticky logický krok, protože by jako jedinci neměli moc šancí proti přesile Pokémonů, kteří jsou typově ve výhodě. Vůdcem aliance se stal Scyther. A není se čemu divit. Málokdo se postaví do cesty kobylce se sekáčky na maso.

Temný plán, temný typ

img

Sandile a Misdreavus jsou proti přesile mnohem větších a hladovějších Pokémonů v nevýhodě, proto se rozhodnou spojit síly a pomocí lsti dostat nějaké to jídlo. Jejich plán byl předstírat, že dokáži ochránit ostatní před Scytherovou aliancí. To nakonec vedlo jen k tomu, že se do šarvátky přidala i aliance vodních typů.

Pražský Golem

img

Golurk se v jednu chvíli vymkne kontrole, když ztratí svojí pečeť. Něco podobného se odehrává i v legendě o Pražském golemovi. Tam také golem začne ničit své okolí, když rabín zapomene vyměnit starý šém za nový a golem získá sílu tak velkou, že se přestane ovládat.

Pinsir je romantická duše

img

Již během epizody jsme si všimli, že se Pinsir nerad pouští do šarvátek kvůli jídlu. Na konci však v posledním záběru vidíme, jak zasněně drží pár květin. Je snad pod drsnou slupkou Pinsira romantická duše?


Vydáno: 24.2.2021 12:15 | 
Přečteno: 1230x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Serial odpovědět
PikaMauritacus
Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli není něco nového ohledně Pokemon Journeys v českém dabingu
icon odpověděl(a)
koca2000
Ahoj, bohužel Netflix stále mlčí.
icon , Otázka na seriál odpovědět
avatar
Ahoj chtěl bych se zeptat jestli nemáte nové informace k pokemon journeys pro Českou republiku a také by mě zajímalo kde to všechno info berete děkuji.
icon odpověděl(a)
koca2000
Ahoj, bohužel zatím stále žádné nové informace nejsou k dispozici a začínám pochybovat, že by ten náš dubnový odhad mohl vyjít. Jinak informace získáváme z hned několika zdrojů včetně i různých zahraničních komunit.