×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x25 - A Festival Reunion!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x25 - A Festival Reunion!

Pozor obsahuje spoilery!!!

Máme tu pro vás další postřehy z epizod 23. série a tentokrát se podíváme už na epizodu s číslem 25 jménem A Festival Reunion!

Do Kalosu jedině letadlem

img

Hned v první scéně epizody vidíme Ashe a Pikachu v letadle. Tohle by mohl být zcela jistě odkaz na jejich první výskyt v sérii XY, kde je poprvé vidíme také v letadle.

Liga o postup

img

Ash se účastní turnaje na území oblasti Kalos. Ovšem podle stadionu se nejedná o ligu oblasti Kalos, ale o turnaj k světovému šampionátu. Jelikož je Ash stále v základní divizi, dá se předpokládat, že se jedná o turnaj o postup do další divize. Po prvním zápase si můžeme všimnout, že má Ash místo 1022, což znamená, že po prvním zápase je stále v základní divizi. Pro postup do další potřebuje se dostat mezi 999 nejlepších.

Odkaz na Bonnie?

img

Go vůbec nelení a chytá Pokémony jako o život. Ovšem všimli jste si, že někteří Pokémoni, které chytil, měli nějaký vztah k Bonnie? Flabébe se chytila Bonninii květiny ve vlasech, Fletchling měl zase s Bonnie společnou epizodu, kde se řešilo, že na jejich velikosti nezáleží. Binacle se zase chytil Bonninii hlavy, když se odmítal vrátit ke svému trenérovi. Phantumpa zase Bonnie naučila, že by se neměl bát si udělat přátele i mezi jinými Pokémony.

Seriál konečně neignoruje předchozí série

img

Této sérii bylo často vyčítáno, že když Ash navštívil nějaký starší region nebylo na jeho přechozí putování odkazováno. Zde se to změnilo a epizoda odkazuje na Ashovo putování oblastí Kalos a i na to, že zde v trenérech stadionu zanechal nějakou stopu.

Korrina a její cesta

img

Nikoho asi nepřekvapí, že Korrina se stejně jako Ash chce utkat s Leonem a stát se světovou šampiónkou. Její aktuální umístění je 1001. místo, takže k postupu do další divize má blíže než Ash. Také si můžeme všimnout, že v turnaji používá kromě Lucaria i Mienshao. Tedy Pokémony, se kterými se Ash utkal při zápase na jejím stadionu.

Super třída

img

Po zápase s Korrinou se dostal Ash na 921. místo, což mu bohatě stačí na to, aby se mohl zúčastnit divize Super třidy. Osobně jsem zvědavý, jestli se v této třídě podíváme víc na stadiony.

Tak to byly postřehy k epizodě z regionu Kalos. Ano, určitě mnoho z vás je smutných, že se neobjevil Ash-Greninja. Tak snad příště.


Vydáno: 8.8.2021 23:14 | 
Přečteno: 829x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.