×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x26 - Splash, Dash, and Smash for the Crown! / Slowking's Crowning!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x26 - Splash, Dash, and Smash for the Crown! / Slowking's Crowning!

Pozor obsahuje spoilery!!! Pozor obsahuje spoilery!!!

Opět tu pro vás máme několik postřehů, kterých jsme si všimli tentokrát při sledování 26. epizody 23. série.

Odkaz na šampionku

img

V úvodu epizody vidíme Jessie, jak si čte časopis. Na jeho titulní stránce nevidíme nikdo jiného než šampionku a filmovou hvězdu oblasti Kalos, samotnou Dianthu.

Odkaz na původní hry

img

Když jde James otevřít, tak si můžete všimnou starého plakátu s Giovannim. Za takovým plakátem se ukrýval v původní hře vstup do základy Rakeťáků.

Prolomení čtvrté zdi

img

James zjistí skvělou zprávu a to, že dnešní epizoda bude obsahovat dvě epizody v jedné. Tato informace Jamese tak nadchne, že se o ní musí podělil i s diváky. Což je parádní zpráva, protože co je lepší než jedna epizoda Pokémonů? No přece dvě epizody!!!!

Magikarp příběh

img

První příběh je věnován hře Pokémon: Magikarp Jump. Jedná se druhou nejpopulárnější Pokémon hru hned po Pokémon GO. Vaším úkolem zde je, aby váš Magikarp vyskočil co nejvýš. Což bude i náplní dnešní Magikapří části. Podle tréninkové montáže se ovšem nebude jednat o úkol zrovna snadný. V epizodě dokonce používají stejné nástroje jako v samotné hře.

Nad dvacet metrů

img

Král Magikarp skočil při prvním kole 21,02 metrů, což je na Magikarpa, který ještě před pár dny sotva vyskočil na břeh, parádní výkon.

Go nenechal nic náhodě

img

Před finále se Go a aktuální šampion hecují o to, kdo skončí na druhém místě. A i když trenér zlatého Magikarpa si je svým vítězství jistý, tak Go nenechá nic náhodě a krále Magikarpa má pořád v tréninkovém módu, protože vzápětí se ukáže, že král Magikarp má celou dobu posilovač ploutví. Tento posilovač je tak těžký, že to odnesou i Machampova záda.

Kam se dosud žádný Magikarp nepodíval!

img

To byl teda skok!!! Král Magikarp se díky svému skoku podíval až do vesmíru. Stal se tak prvním Magikarpem v historii! Jelikož ale král Magikarp opustil evidentně i gravitační pole naší země byl ze soutěže vyloučen. A my můžeme jen říct „Sbohem králi.”

A to by bylo z dnešní postřeh...

Počkat tohle není konec. Tato epizoda má v sobě ještě druhou epizodu. Postřehy pokračují dál!

Slowkingova část

img

Druhá epizoda byla věnována Slowkingovi. Takže si udělejte pohodlí, protože postřehy pokračují.

Chill

img

Slowpoke je prostě pohodář. Co je lepšího, než se celé dny válet a užívat si sluníčka. Čas od času se někomu zakousnout do ocasu. Prostě Slowpokové umějí žít. Pokud vás chytla ta chytlavá písnička tak tady jí máte celou :).

Nudle tak dobré, že se vzdáte i inteligence a vznik Ashkinga

img

Slowking je obrovský milovník nudlí a Ashovi nudle mu chutnaly tak moc, že je vyměnil za lasturu, která ho obdařovala inteligencí. Slowking má tak své nudle a my máme Ashkinga. Chytrého, bystrého a excelentního.

Královská epizoda

img

Je na čase jít s pravdou ven. Tato epizoda byla věnována dvěma králům, a to králi Magikarpovi a králi Slowkingovi. Doufáme, že jste se u ní královsky bavili. Protože ve které jiné epizodě Pokémonů, jste viděli krále, který má na hlavě krále?

Zpátky na začátek

img

Jak jinak ukončit speciální epizodu než tak, jak začala?

A to je pro dnešní postřehy už opravdu všechno. Já doufám, že se vám dnešní dvojepizoda o králích líbila.


Vydáno: 25.8.2021 21:00 | 
Přečteno: 857x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.