×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x27 - Toughing It Out!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x27 - Toughing It Out!

Pozor obsahuje spoilery!!!

Posouváme se dál a máme pro vás postřehy z už 27. epizody 23. série!

Leon a další vyzyvatel

img

Leona jsme již viděli zápasit proti Lancovi, kterého porazil. Teď máme možnost vidět Leona proti Raihanovi sedmému nejlepšímu trenérovi v žebříčku. To by znamenalo, že Lance je v pořadí světového poháru na osmém místě. Odpovídal by tomu i fakt, že Lance, Raihan a Leon jsou jediné postavy, které mají rozeznatelné siluety. Což by znamenalo, že ani Leon do poslední chvíle neví, kdo je jeho soupeř.

Raihan

img

Raihan je trenérem dračích typů v oblasti Galar. Můžete se s ním setkat jak ve verzi Sword, tak i Shield. Jeho stadion je ve městě Hammerlocke.

Bezpečnost a zábava

img

Jelikož během Dynamaxu dochází k útokům, které by mohly zasáhnout i publikum, na tribunách je stadion vybaven bezpečnostními prvky, jako je bariéra, která uchrání diváky před jakýmkoliv útokem.

Na scénu přichází Rose

img

Vůbec poprvé jsme měli možnost vidět v seriálu ředitele celosvětové Pokémoní ligy, pana Rose. Jedná se o malé cameo, ale zcela jistě bude mít Rose v této sérii i nějakou podstatnou roli.

Krásná slečna asistentka

img

Dnes se s těmi herními postavami roztrhl pytel. Po Raihanovi a Rosovi nám epizoda přestavila další postavu ze Sword & Shield a to Soniu. Sonia je ve hře i zde asistentkou profesorky Magnolie.

Legenda o štítu a meči

img

Taky jste si lámali hlavu, proč se tato herní řada jmenuje Sword a Shield? Pokud jste nehráli hry jako já, tak se vám dostalo odpovědi v této epizodě. Ash a Go si v atriu stadionu všimnou obří zlaté sochy. Sonia jim tedy řekne pověst o hrdinovy z oblasti Galar. Hrdina legendy se sám postavil Gigantamax Pokémonům jen s mečem a štítem.

Galar Farfetch'd

img

Ash a Go zjistí, že někdo na mostě ubližuje Pokémonům a tak se tam vydají. Najdou tam Galar Farfetch'da. A ten od našeho typického z regionu Kanto vypadá jako pořádný drsňák. Nechci urážet originálního Farfetch'da, ale oproti své Galar verzi vypadá jako kačenka.

Galar varianta sestry Joy a její pomocníci

img
img

Epizoda nám ukázala, jaký stejnokroj nosí setry Joy v oblasti Galar a za mě to sestře Joy opravdu slušelo. V Pokémoních centrech v oblasti Galar sestře Joy pomáhají Indeedee. Jedná se o psychický a normální typ. Tedy nejde o klasický vílí typ jako v jiných regionech.

První Ashův Pokémon v Galaru

img

Čekali jsme 27 epizod na to až Ash chytí pokémona z oblasti Galar a konečně jsme se dočkali. Galar Farfetch'd se připojil do Ashova týmu. Doufám, že další chycení Galar Pokémona bude dřív než v epizodě 54. I když jak znám Ashe, tak ano.

A to by bylo z dnešní epizody všechno. Co říkáte na nové postavy v seriálu?


Vydáno: 5.9.2021 22:42 | 
Přečteno: 861x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.