×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x28 – Sobbing Sobble!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x28 – Sobbing Sobble! Pozor obsahuje spoilery!!!

Titulní obrázek článku

Máme tu pokračovaní naší série postřehů z jednotlivých epizod 23. série. V tomto článku se podíváme na postřehy z 28. epizody s názvem Sobbing Sobble.

Nářek již ve jméně

img

Sobble je velice plachý Pokémon, který snadno propadne v pláč. Ovšem tuto vlastnost má doslova napsanou ve jméně. Sobble se totiž do češtiny dá přeložit jako vzlykat.

Jaký útok používá Sobble k zneviditelnění?

img

Sobble se umí ve vodě nebo pomocí vlastního potu zneviditelnit. Podobně se umí ukrýt i Vaporeon. Ten k tomu ovšem používá útok Kyselinové brnění. Ten ale Sobble nezvládá. Je tedy možné, že se nejedná o útok?

Reálný základ pro Sobble a Silicobru

img

Sobble i Silicobra mají reálný základ jako ostatně většina zvířecích Pokémonů. U Sobbla se mohli tvůrci inspirovat čolkem horským. Zatímco u Silicobry je podle všeho inspirací Naja nigricincta. Kobra, která se řadí mezi plivající kobry.

Pár tipů na krájení cibule

img

Mr. Mime používá plavecké brýle ke krájení cibule, které vás mimochodem ochrání i před vzlykajícím Sobblem. My pro vás máme také pár tipů. Krájejte cibuli vždy pod proudem tekoucí vody z kohoutku. Pokud nechcete plýtvat vodou, tak stačí, když nůž před krájením namočíte.

Chyba v animaci

img

Možná jste si při sledování souboje s Rakeťáky všimli, že když Magnezone znovu použil Supersonický útok, chyběli mu oči. Mohli bychom asi spekulovat, že nebyly vidět, protože záběr je z podhledu, ale alespoň to pravé by mu určitě vykukovat mělo.

A to by byly dnešní postřehy k epizodě Sobbing Sobble!


Vydáno: 21.11.2021 22:42 | 
Přečteno: 562x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.