×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x30 - Betrayed, Bothered, and Beleaguered!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x30 - Betrayed, Bothered, and Beleaguered!Pozor, obsahuje spoilery!

Titulní obrázek článku

Pojďme pokračovat v naší cestě po epizodách 23. série a podívat se na postřehy z 30. epizody.

Ash a Riolu: Tréninkové nasazení

img

Riolu je velice temperamentní Pokémon a zápasovým duchem spolu s Ashem vytváří kombinaci, která nedá šanci nikomu. Do konce ani Pikachu. Ten i přesto, že se chce tréninků a zápasů zúčastnit, nedostává kvůli Riolu možnost.

Ashova máma a Pokémoni

img

O Ashově mámě toho moc nevíme. Je to laskavá žena a umí skvěle vařit, ale co se týče Pokémonů, moc prostoru nedostala. Většinou nám ji prezentoval seriál jako paní, co považuje Pokémony za roztomilé. V této epizodě se však ukázalo, že umí i Pokémonům rozumět a naslouchat jim. Je tedy možné, že Ashova nejlepší vlastnost pochází právě od jeho matky?

Pikachu a pocit odstrčení

img

Pokémoni stejně jako lidé mají emoce a hlavně jen určitou míru trpělivosti. Ta Pikachu přetekla, když Ash dal opět přednost Riolu před ním. Pikachu se tedy vydal k člověku, který ho v tu chvíli neodstrkoval, a to byla Ashova matka.

Který je tohle Pokémon?

img

Klasicky jsme se dočkali i hádankové části „Který je tohle Pokémon?“ Odpověď byla jednoduchá, byl to Mr. Mime. Ovšem místo klasického jména, jsme se dočkali jména Mimey, což je Jméno Mr. Mime, který patří Ashovi a jeho matce.

Značky na cedulích

img

Na rozcestí si můžeme všimnout dvou ukazatelů. Jeden s Weedle a druhý s Dodrio. Weedle odkazuje na Viridian Forest a Dodrio na Pallet Town.

Vzpomínka na první cestu

img

Celá cesta Mimeyho a Pikachu zrcadlila první kroky Ashe a Pikachu. Od pádu do řeky až přes odehnání Spearow. A stejně jako původní cesta i tato skončila tak, že si Ash a Pikachu k sobě našli cestu.

Jak se vám tato epizoda líbila? Všimli jste si i nějakých dalších postřehů?


Vydáno: 22.4.2022 0:17 | 
Přečteno: 778x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.