×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x31 - The Cuteness Quotient

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x31 - The Cuteness QuotientPozor obsahuje spoilery!!!!

Titulní obrázek článku

Další porce postřehů je tady. Čeho jsme si mohli všimnout tentokrát v 31. epizodě 23. série s názvem The Cuteness Quotient?

Krása není vždy jednoznačná

img

Hlavní dějovou linkou této epizody je to, jestli je Feebas hezký nebo divný Pokémon. A je pravda, že tento vodní Pokémon má své podporovatele i své odpůrce. U těchto Pokémonů není totiž tak snadné určit, jako u jiných druhů, jestli jsou roztomilí či škaredí. Třeba u Pikachu, kterého nám dává epizoda za příklad je jeho roztomilost jasnější než u Feebase.

Naučný prvek ze seriálu nevymizel

img

V dřívějších dobách se snažil seriál nějakou formou své diváky vzdělávat. Ať už šlo od chování k přírodě či dalším lidem. Tento prvek postupem času ustoupil do pozadí, ovšem čas od času se ukáže. Třeba v této epizodě nám bylo ukázáno, že se máme rozhlédnout, než přejdeme silnici.

Přezdívka místo jména... zase

img

Stejně jako v minulé epizodě, kde jsme místo Mr. Mime dostali jeho přezdívku, Mimey, tak i v této epizodě je v odpovědi na „Který je tohle Pokémon?” napsáno místo Feebas jeho přezdívka Feeby.

Teaser na Pokémony z Rakeťáckého podavače

img

James během motta Rakeťáků provolal toto „Vzdejte se nebo vodní zápas vyvolám.” Což odkazuje na to, že právě přepadli soutěž zaměřenou na vodní Pokémony a také že jejich Pokémoni v zápase budou tentokrát vodního typu.

Chloe a její vztah s Pokémony

img

O Chloe toho zatím víme jen velice málo a jedná se spíše o střípky informací. Jednou z takových záhad je její vztah s Pokémony. Na rozdíl od May, která Pokémony nesnášela, či Lillie, která se jich bála, to vypadá, že Chloe Pokémoni zajímají jen velice okrajově a kromě Yamperra si žádný vztah s Pokémony nevybudovala. I když nám tato epizoda ukazuje, že ten zájem v ní někde hluboko bude.

A jakých postřehů jeste si všimli vy?


Vydáno: 22.5.2022 23:51 | 
Přečteno: 655x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
V jaké části usa se dá dívat na pokemon master journeys? Když si tam dám třeba chicago, tak mi to nejde. :D
icon odpověděl(a)
Ricmont
Jednoduší je koukat přes stránky "třetí" strany.