×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x32 - Time After Time!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x32 - Time After Time!Pozor, obsahuje spoilery!!!!

Titulní obrázek článku

Postřehy k epizodě 32 z 23. série jsou tady. Co si pro nás tato epizoda připravila?

Epizoda věnovaná Gohovi

img

I když je Goh druhou hlavní postavou Journeys (Cest), tak toho o něm moc nevíme. Respektive epizod, které by se věnovaly Gohovi jako hlavnímu hrdinovy, bylo zatím velmi málo. Proto je tato epizoda skvělou možností jako Goha líp poznat.

Minulost a přítomnost

img

Epizoda nám nabízí dvě časové linie. Jedna nám ukazuje aktuálního Goha a druhá o jeho tři roky mladší já. Náš Goh prochází místy, které zná, a pomocí flashbacků máme možnost vidět, jak se vytvořilo jedno z jeho nejpevnějších přátelství.

Mew nebo Celebi - Dva sny

img

Goh se už jako sedmiletý pevně držel svého cíle, že se jednou setká s Mew. Horace má podobný sen a to najít Celebiho. Oba dva patří mezi vzácné mytické Pokémony, které jen jednou za život vidět je obrovská vzácnost. Goh má na rozdíl od Horace tu výhodu, že Mewa mohl aspoň jednou vidět. Sny Goha a Horace jsou tedy téměř stejné, jen každý z nich se týká jiného Pokémona.

Ilexový les

img

Pokud jste hráli Pokémon: Gold and Silver nebo jste si dokonce koupili osmé číslo Pokémoni mangy Pokémon: Gold & Silver, tak vám název Ilexový les bude jistě něco říkat. Jak ve hře, tak v manze, se jedná o důležité místo, kde můžeme narazit na trenéra s jeho Farfetch'dem. Navíc, jak sama epizoda potvrzuje, se jedná o místo, kde byl viděn Celebi.

Odkaz na vysokou trávu

img

V Pokémoních hrách byla vysoká tráva místem, kde byla možnost nacházet divoké Pokémony a některé i celkem nečekaně. Dokonce nás dříve postavy ve hrách na začátku vždy upozornili na toto „smrtelné“ nebezpečí. Další specialita vysoké trávy bylo i to, že i když jste měli malý kousíček této plochy, tak téměř pokaždé na vás vyskočil jiný Pokémon. Stejně jako to bylo v případě Goha a Horace.

Záhadný stín

img

Ve chvíli, kdy Goh začne pochybovat o tom, jestli s Horacem byli opravdu kamarádi, se začne dít něco zvláštního a my v pozadí scény můžeme vidět záhadný stín. Kdo to mohl být? Snad Celebi?

Celebi a Celebi opět spojili Goha a Horace

img

Když si Horace přál, aby se mohl vrátit v čase a napravit porušení slibu, tak se nic nestalo. Ovšem to neznamená, že ho Celebi neslyšel. Jen měl jiný plán, jak dát toto přátelství dohromady. Zatímco první Celebi ukázal Gohovi svatyni, tak druhý přivedl Horace. Tak Celebi a Shiny Celebi opět vytvořili pouto mezi Goh a Horacem.

A čeho jste si všimli v této epizodě vy?


Vydáno: 16.6.2022 23:41 | 
Přečteno: 810x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Postřeh odpovědět
avatar
Když jsem viděl tuto epizodu, viděl jsem v pozadí Celebiho když si podávali v lese ruku a představovali se. Nevím jestli to byl Celebi, ale mám takový pocit že ano