×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x33 - Trade, Borrow, and Steal!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x33 - Trade, Borrow, and Steal!

Pozor, obsahuje spoilery!!!!

Titulní obrázek článku

Pokračujeme v naší sérii postřehů z epizod a tentokrát se podíváme na epizodu 33 z 23. série.

Postava ze hry

img

Hned na začátku když Ash a Goh dorazí na burzu, tak můžeme vidět dva trenéry, jak si mění své Pokémony. Jeden z nich vypadá jako NPC Charakter Gentlemana z Pokémoních her od Nintenda.

Goh a vztah s Pokémony.

img

I když Goh šel na burzu, aby vyměnil Pokémony za jiné, tak když k tomu dostal příležitost, nedokázal to. Jde vidět, že se Goh jako trenér dost posunul. Jeho vztah k Pinsirovi je tak silnější, než jeho touha získat další zápis do Pokédexu.

Morpeko

img

Rakeťáky již nějakou dobu pronásleduje Morpeko v Hungry režimu. To má za následky to, že se naše parta padouchů již nějaký ten pátek pořádně nenajedla. Ale proč je Morpeko tak dlouho v této naštvané fázi? Možná za to může levné jídlo Rakeťáků, které pro něj není dost dobré. Protože po sirupu, který ochutná v lese se vrátí do své klasické podoby.

Pinsir a Heracross

img

Že je Gohův Pinsir jiný než jeho druzi, již víme dlouho. Tento Pinsir se nebojí ukázat svojí jemnou stránku a nerad se pouští do bojů. Dalo by se říct, že je to spíše romantik než bojovník. Opakem jeho charakteru je Heracross, který se nebojí pustit do boje i bez trenéra, a jde vidět, že rád zápasy vyhledává a působí jako strážce. Možná tato jeho stránka zapůsobila na Pinsira, který se pak do něj zamiloval.

A čeho jste si v této epizodě všimli vy?


Vydáno: 9.9.2022 23:42 | 
Přečteno: 806x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , . odpovědět
avatar
Každopádně podle mě Eeveeho mít bude, protože je to jeden z populárních dlouho žádaných pokémonů dle statistik, stejně jako například Lucario či Dragonite. Každopádně nejpravděpodobnější jsou nejspíše ti pokémoni z 9. generace :)
icon odpověděl(a)
Ricmont
Prosíme vyhýbat se spoilerum. Jsou tu lidé kteří to sledují jen skrze Netflix
icon odpověděl(a)
avatar
Omlouvám se, smazal, jsem tu část ze spoilerem. :) Každopádně jaký je na to váš názor?
icon odpověděl(a)
Ricmont
Ano Eevee je populární proto ho dostávají jeho společnice. Tím je výskyt Eevee zajištěn aniž by ho musel Ash mít. Naopak si myslím že v sériích 26-28 by mohl Eevee chybět. Protože ho měla Serena, Lana i Chloe a to hned za sebou.
icon odpověděl(a)
avatar
Dobře, díky za názor, má to něco do sebe :)
icon , 26.série odpovědět
avatar
Předbíhám, ale mám na vás otázku, jaké si myslíte že bude mít Ash pokémony v 26. Sérii? Já si myslím že mezi nimi bude Eevee, ale dál nevím, tak se poptávám :)
icon odpověděl(a)
koca2000
Těžko říct, jeho aktuální tým je asi nejsilnější, který kdy měl, takže je otázka, kam se může posunout dál. Osobně bych ale řekl, že Eevee mít nebude. Tu totiž obvykle mají jeho společníci (May, Serena, Chloe).
icon odpověděl(a)
Ricmont
Dá se předpokládat že 26.série se bude točit kolem regionu Paldea. Tedy je možné že to budou Pokémoni z nové generace.