×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x34 - Solitary and Menacing!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x34 - Solitary and Menacing!

Pozor, obsahuje spoilery!!!

Titulní obrázek článku

Pojďme se podívat, čeho jsem si mohli všimnout v epizodě 23x34 s názvem Solitary and Menacing!

Hitmonlee či Hitmonchan

img

V úvodu epizody se Goh rozhoduje, jestli si vybrat Hitmonleeho či Hitmonchana. Toto je odkaz na Pokémon Red, Blue a Yellow. Stejná situace je totiž i ve hře, kde si v bojovém dojo v Saffron City hráč musí vybrat mezi těmito dvěma bojovými Pokémony.

Dres z Pokémon Sword & Shield

img

Bea pochází přímo ze hry a to kontrétně z verze Sword. Seriál se zde drží herní předlohy a tak můžeme vidět Bea i v jejím dresu, který je pro ligu oblasti Galar hlavně ve hrách typický.

Postava z původních her

img

Mistr Karate, který půjčí své dojo k zápasu Ashe a Bea vychází z postavy, kterou můžeme znát z původních Pokémoních her nebo z jejich remaku jako je FireRed či Let´s Go Pikachu.

Létající a bojový typ proti sobě

img

První kolo zápasu s Bea nám přinesl zajímavý zápas dvou létajících a zároveň bojových typů. Galarský Farfetch'd se postavil proti Hawluchovi. Hawlucha patřil i do Ashova týmu v regionu Kalos. Finální Hawluchův útok dokonce vypadal vizuálně podobně, jako ho používal Ashův Hawlucha.

Ego Ash

img

Ash se stal po sérii úspěšných zápasu sebevědomý a egocentrický. Tato verze Ashe se čas od času v seriálu objeví, aby dostal Ash lekci a pochopil, že jsou tu stále další překážky, které musí překonat. Podobná situace se například děla, když prohrál zápas proti Wulfricovi v regionu Kalos v 18. sérii, a stejná situace se opakuje i zde se zápasem s Bea.

A copak jste objevili v této epizodě vy?


Vydáno: 11.9.2022 20:13 | 
Přečteno: 595x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.