×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x35 - Gotta Catch a What?!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x35 - Gotta Catch a What?!

Pozor, obsahuje spoilery!!!

Titulní obrázek článku

Jaká překvapení nás čekají ve 35. epizodě 23. série?

Goh chce chytit Pikachu

img

Goh na začátku epizody uvažoval, jakého Pokémona by mohl dále chytit. A pak si to při svačině uvědomil. Pikachu je Pokémon, kterého chce teď do své obří Pokémoní rodiny přidat. A tak se vydává na místo, kde se Pikachu vyskytují ve velkém. Zde poznává, že každý Pikachu má jiný charakter a způsob chování.

Sameček a samička

img

Pikachu je jeden z mála Pokémonů, u kterého jde již od prvního pohledu určit pohlaví. Samičky mají totiž rozdílné zakončení ocásku než samečkové. Ale asi nejvíc známý Pokémon je v tomto ohledu Nidoran, kde i Pokédex rozděluje tohoto Pokémona podle pohlaví.

Nečekaná situace

img

Gohův Pikachu začne nahánět toho Ashova s Hromovým kamenem, který způsobuje vývoj Pikachu na Raichu. V jedné scéně zaběhnou za skálu a po chvilce se před Ashem objeví Raichu. Je to snad Ashův Pikachu, který se vyvinul? Stejně jako Ash si můžeme oddychnout, protože je to úplně jiný Raichu.

Útoky na lístku

img

Také jste si někdy položili otázku, jak mohou Rakeťáci vědět, jaké útoky ovládá Pokémon, kterého právě dostali z automatu? Tak v této epizodě na to dostáváme odpověď. Na listcích jsou totiž útoky napsané. A stejně jako ve hře jsou útoky čtyři.

A čeho jste si všimli v této epizodě vy?


Vydáno: 13.9.2022 23:54 | 
Přečteno: 985x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.