×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x41 - Pikachu Translation Check…

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x41 - Pikachu Translation Check…

Pozor, obsahuje spoilery!!!

Titulní obrázek článku

Jaké postřehy nás čekají v dnešní odlehčené epizodě?

Nejlepší plán Rakeťáků?

img

Rakeťáci vždy měli plno plánů, které většinou obsahovaly obří roboty a dosti nekvalitní maskování. A tak když přišli s plánem, že by mohli udělat analýzu chování Pikachu, tak vlastně přišli s něčím pro ně až revolučním a pro nás také.

Zrcadlení svého chování

img

Když začnou Jessie a James hrát svojí hru, ve které chtějí uhádnout, co Pikachu říká, tak se to hodně rychle zvrhne. Oba dva totiž začnou do Pikachu reflektovat svoje chování. Pikachu v podaní Jessie je tak nafoukaný a egoistický. Zatímco Jamesova verze Pikachu je více dobrosrdečná a pohodová.

Co Pikachu skutečně říká?

img

Jeden ze záběru si vyloží Jessie a James tak trochu po svém (vlastně jako všechny záběry). V jejich podaní je má Pikachu vlastně rád a těší se na každé setkání s nimi. My však víme, že to nebude tak úplně pravda, a Meowth nám to potvrdí. Co teda vlastně Pikachu řekl? Podle mě jim jen popřál šťastný let a byl rád, že jsou už pryč. Co myslíte vy?

Tak to byly dnešní postřehy…

Moment tohle není všechno, když máme za sebou jen polovinu epizody. Cože? Tento díl je dvojitá epizoda? No, tak pokračujeme dál v postřezích.

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x41 - Up To Your Neck!

Titulní obrázek článku

Pozor, obsahuje spoilery, ale a to už víte.

Jak rychle vysychá voda?

img

Na začátku druhého příběhu si Ash a Goh povídají o tom, že už konečně neprší. Z jejich rozhovoru to vypadá, že přestalo pršet před pár hodinami. Tak jak je možné, že za chvíli poté najdou vyschlý rybník, který vypadá, že neviděl vodu celé týdny?

Někdy nejsou slova potřeba

img

Při své snaze pomoct Marshtompovi z jeho uvěznění se naše parta rozhodne obrátit na kolemjdoucího Ludicola. Chtějí po něm, aby použil Dešťový tanec a rozmočil vyschlé bahno. Ten jim však úplně nerozumí a místo toho vytvoří Slunečný den. Situace se zdá být ztracená. Ludicolo si však všimne Marshtompa a jeho smutného výrazu a už mu je jasné, co musí udělat. Někdy prostě není potřeba slov.

O čem byla dnešní epizoda?

img

Dnešní epizoda se věnovala tomu, jak rozumíme Pokémonů a jak rozumí oni nám. I když to občas vypadá, že si rozumíme spolu velice dobře, tak ne vždy je tomu tak. Lidé i Pokémoni mají své vlastní způsoby komunikace a ty jsou občas velice rozdílné. Ale pokud se najde vzájemné porozumění, tak se lidé a Pokémoni domluví vždy.

A tohle je skutečný konec těchto postřehů. Čeho jste si všimli vy?


Vydáno: 10.2.2023 23:21 | 
Přečteno: 640x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.